Wisła Kraków - Zagłębie TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Wisła Kraków - Zagłębie STREAM ONLINE LIVE Wisła Kraków - Zagłębie TV Na jakim programie 26.07.2021

2021-07-26 11:23
Dariusz Żuraw
Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Dariusz Żuraw

Wisła Kraków - Zagłębie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Wisła Kraków - Zagłębie STREAM ONLINE LIVE Wisła Kraków - Zagłębie Na zakończenie pierwszej kolejki nowego sezonu Ekstraklasy dojdzie do meczu Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin. Obie drużyny przystępują do rozgrywek z nowymi trenerami. Szkoleniowcem Białej gwiazdy został Słowak Adrian Gula, a Zagłębie przejął Dariusz Żuraw, który w poprzednim sezonie pracował w Lechu Poznań. Czy z nimi oba kluby odniosą sukcesy? Gdzie oglądać Wisła Kraków - Zagłębie w TV NA ŻYWO Na którym kanale Wisła Kraków - Zagłębie STREAM LIVE ONLINE.

Wisła Kraków - Zagłębie Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Wisła Kraków - Zagłębie LIVE STREAM w INTERNECIE. W tym sezonie za wyniki zespołu będzie odpowiadał trener Dariusz Żuraw, który przed laty był związany z ekipą z Lubina jako piłkarz. - Znam kadrę pierwszej drużyny, bo jako trener nieraz mierzyłem się z Miedziowymi - powiedział nowy szkoleniowiec w rozmowie z oficjalną stroną klubu. - Oglądałem też sparingi zespołu, mam swoje spostrzeżenia na temat gry i zrobimy wraz ze sztabem wszystko, by nakreślić model gry pasujący zarówno do posiadanych w zespole piłkarzy, jak i do filozofii Klubu. Można oczywiście mieć niesamowicie ambitne plany, nieprzystające jednak do jakości posiadanej kadry. Musimy więc znaleźć złoty środek, który pozwoli nam odpowiednio wejść w zbliżający się sezon PKO Ekstraklasy - zapowiedział i dodał: - Podobny nacisk na wprowadzanie młodszych zawodników do zespołu kładziony był w moim poprzednim klubie, Lechu Poznań. Nie chcę mówić, że mam rękę do młodych graczy, ale kilku rozwinęło się w trakcie mojej pracy, mam więc nadzieję, że podobnie będzie w trakcie mojego pobytu w Lubinie - zaznaczył trener Dariusz Żuraw na oficjalnym serwisie klubu. Mecz Wisła Kraków - Zagłębie w poniedziałek 26 lipca o godzinie 18. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Wisła Kraków - Zagłębie GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Wisła Kraków - Zagłębie w TV

Mecz Wisła Kraków - Zagłębie w 1. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w poniedziałek 26 lipca. Początek spotkania Wisła Kraków - Zagłębie o godzinie 18. Transmisja tv na żywo z meczu Wisła Kraków - Zagłębie w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Wisła Kraków - Zagłębie dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze