Kamil Kosowski, Big Scythe

i

Autor: Jacek Kozioł/Super Express, Big Scythe/Instagram

Wstrząsający apel Kamila Kosowskiego po śmierci syna. Pokazał nagrobek rapera znanego jako "Big Scythe"

2022-06-10 8:40

Kamil Kosowski przeżywa prawdziwą tragedię. 52-krotny reprezentant Polski dowiedział się we wtorek o śmierci syna. Aleksander miał zaledwie 24 lata i był znanym raperem. Jako "Big Scythe" zyskał popularność m.in. dzięki współpracy z "Tymkiem". Syn znakomitego polskiego piłkarza zmagał się z chorobami, a ostatecznie przegrał walkę. Po jego śmierci Kosowski wystosował emocjonalny apel. Pokazał też nagrobek syna.

Tragiczne wieści o śmierci Aleksandra Kosowskiego obiegły media w środę, 8 czerwca. Syn byłego reprezentanta Polski w grudniu obchodziłby 25. urodziny, jednak nie dożył tej chwili. Zmarł we wtorek, a już po dwóch dniach jego ojciec zabrał głos. Kamil Kosowski zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie nagrobku zmarłego dziecka i podziękował za każde dobre słowo. Wystosował przy tym emocjonalny apel skierowany do wszystkich rodziców..

Hitowy transfer w polskiej Ekstraklasie? Lech Poznań chce siągnąć po reprezentanta Polski, jest bardzo blisko!

Wstrząsający apel Kosowskiego po śmierci syna

"Przytulcie dziś mocno ode mnie swoje dzieciaki i dbajcie o nie aż do przesady... Dziękuję za każde dobre słowo" - napisał niespełna 45-latek. Jego syn zyskał popularność jako "Big Scythe". Pod tym pseudonimem współpracował m.in. z "Tymkiem", z którym nagrał takie hity jak "Język ciała" czy "Anioły i demony". Tylko te dwa utwory odsłuchiwano ponad ćwierć miliarda razy! Na nagrobku zmarłego rapera nie mogło zabraknąć jego artystycznej ksywki.

Kamil Kosowski opłakuje śmierć 24-letniego syna Aleksandra

Big Scythe nie żyje. Zmagał się z chorobami

Syn Kosowskiego od dłuższego czasu zmagał się z chorobami. Przez to miał też przerwę od twórczości, o czym poinformował jakiś czas temu w mediach społecznościowych. "Moje zniknięcie jest spowodowane chorobami, które niestety dotknęły mnie na raz. Przez długi czas nie byłem w stanie wstać sam z łóżka i np. wizyty w toalecie nie byłyby możliwe bez mojej dziewczyny, która tak naprawdę od x czasu poświęca się dla mnie w stu procentach. Aktualnie jest już coraz lepiej, ale no jeszcze trochę to chyba potrwa. Straciłem też dużo kilogramów, czuję się trochę słabszy niż wcześniej dlatego o to też chciałbym zadbać" - napisał wówczas.

Lech Poznań zbroi się na Ligę Mistrzów. Pierwszy transfer mistrzów Polski, głośne nazwisko

Niestety, nie przetrwał on trudnej walki. Pożegnało go wiele osób, m.in. przedstawiciele Wisły Kraków, w której przez wiele lat występował ojciec zmarłego rapera. "W środę 8 czerwca 2022 r. piłkarską Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci Aleksandra Kosowskiego - syna Kamila Kosowskiego. W imieniu klubu i całej wiślackiej społeczności byłemu pomocnikowi Białej Gwiazdy składamy głębokie wyrazy współczucia oraz najszczersze kondolencje" - napisała Biała Gwiazda w social mediach.

Sonda
Czy akceptujesz śmierć?
Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Najnowsze