Zagłębie - Jagiellonia TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Zagłębie - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Zagłębie - Jagiellonia w TV Na jakim programie 6.03.2021

2021-03-06 17:19 PFK
Patryk Szysz
Autor: Cyfrasport Patryk Szysz

Zagłębie - Jagiellonia TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Zagłębie - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Zagłębie - Jagiellonia w TV Na jakim programie Zagłębie - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE. W poprzedniej kolejce Zagłębie zanotowało pierwszą wygraną w 2021 roku. Podopieczni trenera Martina Seveli pokonali na wyjeździe Cracovię 4:2. Dwie bramki zdobył Filip Starzyński, który miał także asystę. Kapitalnym trafieniem w pierwszej połowie popisał się za to Patryk Szysz, który bramkarza Pasów pokonał strzałem z przewrotki. Jagiellonia przegrała u siebie z Piastem 0:1. O triumfie zadecydował centrostrzał Tiago Silvy w ostatniej minucie. Białostoczan prowadził asystent Rafał Grzyb w miejsce Bogadana Zająca, który zgłosił problemy zdrowotne. Gdzie obejrzeć Zagłębie - Jagiellonia w TV NA ŻYWO Na którym kanale Zagłębie - Jagiellonia STREAM LIVE ONLINE.

Zagłębie - Jagiellonia Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Zagłębie - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak trener Rafał Grzyb ocenia rywala z Lubina? - Zagłębie to bardzo dobry zespół, często grający z kontrataku - podkreślił szkoleniowiec Jagiellonii, cytowany przez oficjalny portal klubu. - Filip Starzyński to zawodnik, który potrafi precyzyjnie dorzucić piłkę do swoich partnerów z drużyny. Nie skupiamy się jednak na indywidualnościach, Zagłębie jest niezłe jako drużyna. Musimy solidnie zagrać w defensywie i stworzyć sobie sytuacje, które pozwolą nam na strzelenie gola. Obecna sytuacja nie jest dla nas łatwa, niemniej w trakcie przygody z piłką przechodziliśmy już przez kilka kryzysów, z każdego jednak podnosiliśmy się. Nie jest to łatwa sytuacja ani dla mnie ani dla trenera Zająca, który ogląda nasze treningi z perspektywy kamery i jest z nami, chociaż nie osobiście. Wszystkie treningi są konsultowane. Musimy zaprezentować konsekwencję w grze, której zabrakło nam w poprzednich meczach. Ponadto trochę wiary i pewności siebie, że jesteśmy dobrym zespołem i możemy wygrać - zaznaczył opiekun Jagiellonii na klubowym portalu. Mecz Zagłębie - Jagiellonia w 20. kolejce Ekstraklasy w sobotę 6 marca o godzinie 17.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Zagłębie - Jagiellonia GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Zagłębie - Jagiellonia

Mecz Zagłębie - Jagiellonia w 20. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 6 marca. Początek spotkania Zagłębie - Jagiellonia o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Zagłębie - Jagiellonia w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Zagłębie - Jagiellonia dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze