Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Puchar Polski Zagłębie - Raków STREAM LIVE ONLINE mecz Zagłębie - Raków GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 18.10 w internecie?

i

Autor: Cyfrasport Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Puchar Polski Zagłębie - Raków STREAM LIVE ONLINE mecz Zagłębie - Raków GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 18.10 w internecie?

Obrońca trofeum wkracza do gry

Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Puchar Polski Zagłębie - Raków STREAM LIVE ONLINE mecz Zagłębie - Raków GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 18.10 w internecie?

2022-10-18 11:40

Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Puchar Polski Zagłębie - Raków STREAM LIVE ONLINE mecz Zagłębie - Raków GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 18.10 w internecie? Czas na 1/16 finału Pucharu Polski! Już we wtorek, 18 października, do gry przystąpi obrońca trofeum - Raków Częstochowa. Obecny lider Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec. Poniżej dowiesz się, gdzie obejrzeć mecz Zagłębie - Raków. Puchar Polski Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa TRANSMISJA LIVE ONLINE

Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz Zagłębie - Raków?

Emocje w Pucharze Polski powoli zaczynają narastać. W 1/16 finału do gry wkraczają tegoroczni pucharowicze, wśród których znajduje się obrońca trofeum i dwukrotny triumfator PP z rzędu - Raków Częstochowa. Podopieczni Marka Papszuna pechowo odpadli z europejskich pucharów po dogrywce w decydującym dwumeczu ze Slavią Praga, ale szybko podnieśli się po tej bolesnej porażce. W Ekstraklasie nie mają sobie równych i po 13 kolejkach prowadzą z przewagą 5 punktów nad Wisłą Płock i Legią Warszawa. Częstochowianie w dalszym ciągu zachwycają kibiców i z pewnością chcą powalczyć o dublet, od którego byli dosłownie o krok w poprzednim sezonie. Ostatecznie musieli uznać wyższość Lecha Poznań w lidze, choć to właśnie Kolejorza pokonali w finale PP. Tym razem ich droga do finału na Stadionie Narodowym zaczyna się w Sosnowcu.

Zagłębie - Raków GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 18.10 STREAM LIVE ONLINE

Faworytem wtorkowego meczu bez wątpienia będzie lider Ekstraklasy. Zagłębie na co dzień rywalizuje w 1. lidze, w której zgromadziło 20 punktów w czternastu meczach. Daje to 9. miejsce drużynie z Sosnowca, choć z niewielką stratą do miejsc premiowanych awansem do elity. Trudno wyobrazić sobie porażkę Rakowa ze znacznie niżej notowanym rywalem, jednak kibice niejednokrotnie przekonywali się w przeszłości, że Puchar Polski rządzi się swoimi prawami. Wystarczy przypomnieć, że w zeszłym tygodniu trzecioligowa Lechia Zielona Góra wyeliminowała ekstraklasową Jagiellonię Białystok! Zagłębie z pewnością będzie chciało sprawić podobną niespodziankę.

Zagłębie - Raków TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać Puchar Polski Zagłębie - Raków LIVE w internecie

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa odbędzie się we wtorek, 18 października, o godzinie 14:30. TRANSMISJĘ w TV przeprowadzi kanał Polsat Sport. STREAM LIVE ONLINE dostępny w płatnej usłudze Polsat Box Go.

Sonda
Kto zdobędzie Puchar Polski 2022/23?
PKO Ekstraklasa odc. 9
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze