ABSOLUTNY DRAMAT w obronie! Tak Polska straciła gola ze Szwecją na Euro [WIDEO]

2021-06-23 18:15
Emil Forsberg, reprezentacja Szwecji
Autor: EastNews Emil Forsberg świętuje zdobycie bramki.

Reprezentacja Polski miała jedne cel przez meczem ze Szwecją w ostatnim spotkaniu fazy grupowej Euro 2020. Piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę musieli wygrać, aby awansować do 1/8 finału, jednak zawodnicy "Trzech Koron" nie mieli zamiaru ułatwiać zadania Biało-czerwonym i już w pierwszych minutach meczu pokonali Wojciecha Szczęsnego po bramce Emila Forsberga. Zobaczcie jak ekipa ze Skandynawii otworzyła wynik spotkania.

Po dwóch kolejkach fazy grupowej reprezentacja Polski wciąż musiała walczyć o awans do fazy pucharowej po tym, jak najpierw niespodziewanie przegrała ze Słowacją w pierwszym meczu na Euro 2020, a później była w stanie postawić się Hiszpanii i wywieźć cenny punkt z Sewilli po remisie 1:1. Przed zawodnikami prowadzonymi przez trenera Paulo Sousę wciąż było trudne zadanie, ponieważ musieli oni wygrać w meczu Polska - Szwecja, aby awansować do 1/8 finału Euro 2020. Piłkarze kadry "Trzech Koron" już przed meczem w Petersburgu mieli zapewniony awans do kolejnej fazy turnieju, jednak nie mieli zamiaru ułatwiać zadania Polakom i to oni jako pierwsi trafili do siatki. Emil Forsberg wykorzystał okazję już z 2. minuty meczu i otworzył wynik spotkania. Zobaczcie jak Polacy stracili bramkę w materiale wideo poniżej. 

Wiemy, co z Jakubem Moderem! Jasna sytuacja, wiadomo, kiedy wróci do gry

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE