Czas tłumaczyć się za blamaż w meczu otwarcia Euro! Konferencja po meczu Polska - Słowacja [NA ŻYWO]

2021-06-15 16:09
Paulo Sousa na konferencji przed meczem Polska - Słowacja na Euro 2020
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa na konferencji przed meczem Polska - Słowacja na Euro 2020

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na Euro 2020 nie poszedł tak, jak życzyliby sobie tego nie tylko kibice Biało-czerwonych, ale również kadrowicze. Reprezentanci Polski wraz ze sztabem trenerskim od razu po meczu wrócili do swojej bazy nad morzem, a teraz przyszedł czas, aby na chłodno wytłumaczyć się z tego, co kibice zobaczyli na murawie Gazprom Areny w Petersburgu. Przed nami konferencja prasowa po pierwszym meczu Polaków na Euro 2020.

Meczem Polska - Słowacja, który rozpoczynał batalię Biało-czerwonych na Euro 2020 żył niemal cały kraj jeszcze na długo przed pierwszym gwizdkiem sędziego na Gazprom Arenie w Petersburgu. Nadzieje, jak zawsze, były bardzo duże i wielu kibiców z pewnością nie dopuszczało do siebie scenariusza innego, niż zwycięstwo Polaków. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna i przed drugim spotkaniem w grupie E sytuacja Polaków wygląda nieciekawie. Selekcjoner oraz zawodnicy muszą tłumaczyć się z tego, co Polacy zaprezentowali na murawie w pierwszym meczu Euro i niecałą dobę po meczu zdecydowali się wziąć udział w konferencji prasowej, na której, jak zawsze, będą odpowiadać na pytania dziennikarzy. Zobaczcie konferencję prasową reprezentacji Polski po przegranym pierwszym meczu na Euro. 

Po blamażu w meczu Polska - Słowacja znaleźliśmy jeden pozytyw! Chociaż fryzury naszych piłkarzy były idealne [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE