Czemu Christian Eriksen zasłabł podczas meczu? Pierwsze informacje o przyczynach dramatu na Euro 2020!

2021-06-12 19:37
Christian Eriksen reanimacja
Autor: AP Christian Eriksen reanimacja

Christian Eriksen zasłabł podczas meczu Dania - Finlandia podczas Euro 2020. Piłkarz upadł na boisko nagle, bez żadnego kontaktu z rywalem. Momentalnie na boisku zaczęła się walka o życie zawodnika. Służby medyczne były zmuszone poprowadzić akcję reanimacyjną. Duńskie media przekazały pierwsze informacje o domniemanych przyczynach dramatu, który rozegrał się na stadionie w Baku podczas Euro 2020. Te są przerażające!

Christian Eriksen żyje - i to jest najważniejsza informacja, którą można już przekazać. Duńska Federacja Piłkarska poinformowała za pośrednictwem Twittera, że piłkarz jest przytomny i trafił do szpitala. - Christian Eriksen jest przytomny i przebywa na dalszych badaniach w Rigshospitalet. Mecz jest tymczasowo przełożony - czytamy na Twitterze DBU. Kibicom spadł kamień z serca, ale mogą już zastanawiać się, co dokładnie stało się piłkarzowi.

PRZERAŻAJĄCE sceny w meczu Dania - Finlandia na Euro 2020. Eriksen REANIMOWANY na boisku!

Euro 2020: Christian Eriksen miał zawał serca?

Dobre informacje przekazała także UEFA. Piłkarz jest w stanie stabilnym. TVP Sport za pośrednictwem swojego Twittera poinformowało, powołując się na duńską telewizję, że Christian Eriksen miał zawał serca. Przypominamy jednak, że informacje te są nieoficjalne. Z pewnością odpowiedni komunikat w tej sprawie pojawi się, gdy sytuacja zostanie dokładnie przebadany w szpitalu.

Dania - Finlandia RELACJA NA ŻYWO: Wiele mówiące zdjęcie Eriksena! Piłkarz żyje! [WYNIK, SKŁADY]

Informacja, co dalej ze spotkaniem ma zostać przekazana o godzinie 19:45. Nikt nie wyobraża sobie jednak, by spotkanie miało być kontynuowane. Miejmy nadzieję, że zwycięży w tej sprawie rozsądek, a nie pieniądze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE