Dania - Finlandia. Dramatyczne nagranie z chwili, gdy Eriksen zemdlał. Straszne wideo

2021-06-12 18:56
Euro 2020: Christian Eriksen reanimowany
Autor: TVP Sport / ZRZUT EKRANU Euro 2020: Christian Eriksen reanimowany

Podczas meczu Dania - Finlandia doszło do wstrząsających scen. Nagle Christian Eriksen osunął się na nogach i nieprzytomny padł na murawę. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, które rozpoczęły reanimację. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie z chwili, gdy Eriksen zemdlał. Aż ciarki przechodzą po całym ciele.

Pierwsza połowa meczu Dania - Finlandia na Euro 2020, która rozgrywa się w sobotę, 12 czerwca, przebiegała po myśli Duńczyków. Tuż przed końcem pierwszej połowy doszło jednak do dramatycznych scen. Christian Eriksen osunął się na nogach i nieprzytomny padł na murawę. Natychmiast na boisko zostały wezwane służby medyczne, które rozpoczęły reanimację zawodnika. W sieci pojawiło się nagranie z tego wstrząsającego momentu. Zobaczycie je poniżej. Gdy tylko pojawią się nowe informacje w tej sprawie, będziemy Państwa informować. 

Rozpoczyna się Euro 2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE