Dariusz Szpakowski

i

Autor: Artur Hojny / SE Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski przeżyje wielki ból?! Przełomowa decyzja TVP w jego sprawie ma być o krok

2021-07-09 7:12

Ten głos kojarzy każdy kibic sportu w Polsce! Dariusz Szpakowski to prawdziwa legenda mikrofonu, który jest rozpoznawany przez miliony w całym kraju. W ostatnim czasie, niestety, spadały na niego ciężkie gromy. Dariusz Szpakowski podczas Euro 2020 nie uchronił się od wpadek i był ofiarą mocnego hejtu. Wiele osób apelowało, by nie komentował on wielkiego finału imprezy. Po informacjach, do których dotarł portal SportoweFakty.wp.pl, wiele wskazuje na to, że decyzja w sprawie Szpakowskiego nie będzie dla niego przyjemna.

Dariusz Szpakowski to prawdziwa legenda komentatorstwa w Polsce. Dziennikarz TVP jest kojarzony nie tylko z głosu, ale i twarzy. Młodsi mogą regularnie słuchać jego głosu w grach komputerowych, starsi pamiętają go chociażby sprzed lat z największych sukcesów Biało-czerwonych. Zdaniem wielu kibiców, forma Szpakowskiego w ostatnich latach spadła. Nie unika błędów podczas transmisji, przez co w dobie mediów społecznościowych jest regularnie krytykowany. Według medialnych doniesień, Dariusz Szpakowski miał komentować finał Euro 2020. Niewykluczone, że tak się jednak nie stanie!

Zbigniew Boniek odpalił bombę. Szokujące wyznanie u Sousie, mówi o pomyłce!

Dariusz Szpakowski straci finał Euro 2020?

Nikt nie spodziewał się, że Dariusz Szpakowski może stracić finał Euro 2020. Portal SportoweFakty.wp.pl opublikował jednak szokujące informacje! Według ich źródeł, mecz Anglia - Włochy może przejąć inny komentator. Informacje wciąż są nieoficjalne. Niewykluczone, że zostaną przekazane do publicznej wiadomości już w piątek. Taka decyzja z pewnością zaboli Dariusza Szpakowskiego. Komentowanie finału tak dużej imprezy to sprawa prestiżowa.

Tej historii o żonie Dariusza Szpakowskiego wielu nie zna! Sprawdź szczegóły w galerii poniżej.

Dariusz Szpakowski podczas Euro 2020

Dariusz Szpakowski skomentował kilka spotkań mistrzostw Europy. Od dawna mówiło się, że na swoje barki ma wziąć także wielki finał. Komentator TVP zasiadł za mikrofonem chociażby podczas ostatniego spotkania Biało-czerwonych na Euro 2020 ze Szwecją. Kto mógłby skomentować wielki finał turnieju? Wśród faworytów jest chociażby Jacek Laskowski.

Stanisław Czerczesow zwolniony z funkcji trenera reprezentacji Rosji! Pilne informacje obiegły media

Sonda
Czy Dariusz Szpakowski powinien skomentować finał Euro 2020?
Najnowsze