Stanisław Czerczesow pokazał wymowny gest po meczu Polska - Rosja

i

Autor: Cyfra Sport Stanisław Czerczesow pokazał wymowny gest po meczu Polska - Rosja

Stanisław Czerczesow zwolniony z funkcji trenera reprezentacji Rosji! Pilne informacje obiegły media

2021-07-08 16:07

Stanisław Czerczesow został zwolniony z funkcji trenera reprezentacji Rosji. Były szkoleniowiec m.in. Legii Warszawa starcił pracę po słabym występie "Sbornej" na Euro 2020. Przypomnijmy, że drużyna pod jego kierownictwem była w stanie wygrać zaledwie jeden mecz w fazie grupowej, co przełożyło się na brak awansu do dalszych faz turnieju. Taki wynik nie zachwycił rosyjskiej federacji piłkarskiej, która już teraz szuka zastępcy Czerczesowa.

Stanisław Czerczesow pożegnał się z funkcją trenera reprezentacji Rosji. Trener, który ma w swoim CV mistrzostwo Polski z Legią Warszawa, został pożegnany przez władze krajowej federacji po słabym występie "Sbornej" na mistrzostwach Europy.  Komunikat w sprawie zwolnienia Rosjanina wydały władze rosyjskiego związku piłkarskiego.

PIĘKNA historia Sobiesława Zasady i żony Ewy. Ośmieszali rywali na piaskach Kenii

Stanisław Czerczesow przestanie prowadzić reprezentację Rosji. Oficjalny komunikat władz federacji

O zwolnieniu Czerczesowa z roli opiekuna reprezentacji Rosji dowiedzieliśmy się w specjalnym komunikacie ze strony Aleksandra Diukowa, prezesa krajowej federacji piłkarskiej.

- Razem ze Stanisławem Czerczesowem postanowiliśmy rozwiązać jego kontrakt. Rosyjski Związek Piłki Nożnej rozpocznie poszukiwania kandydatów na stanowisko głównego trenera, który przygotuje drużynę do eliminacji mistrzostw świata w 2022 r. - poinformował szef RFU, Aleksander Diukow.

Powodem zwolnienia szkoleniowca były słabe wyniki kadry narodowej w trakcie Euro 2020. Przypomnijmy, że Rosjanie wygrali zaledwie jeden mecz w fazie grupowej ( z Finami) i doznali bolesnych i kompromitujących przegranych z Belgią i Danią.

74-letni kandydat na prezesa PZPN zostanie ojcem? 50 lat młodsza seksbomba ma być z nim w ciąży

Mariusz Fyrstenberg: Hurkacz urósł o dwa metry. Każdą minutę dnia myśli o tenisie [Super Raport]

Putin o reprezentacji Rosji. Mocne słowa polityka 

O tym, że w reprezentacji Rosji dojdzie do zmian, wiedzieliśmy już od pewnego czasu. Na temat przyszłości kadry głos zabierał m.in. prezydent Rosji, Władimir Putin.

- W takich przypadkach - zaznaczam: to nic osobistego, czasami się zdarza - trzeba pomyśleć o tym, co pozytywnego zrobili ludzie, którzy byli odpowiedzialni za pracę w drużynach narodowych. A następnie trzeba się zastanowić, co można teraz zmienić w kadrze - mówił Władimir Putin, prezydent Rosji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze