Jan Bednarek i Julia Nowak

i

Autor: Instagram Jan Bednarek/ Julia Nowak

Euro 2021: Filar reprezentacji Polski drży o swoje zdrowie. Wspiera go przepiękna ukochana

2021-06-11 12:41

Jan Bednarek do samego końca okresu poprzedzającego mecz ze Słowacją na Euro 2021 nie może być pewny swojego występu. Wszystko z powodu kontuzji mięśnia pośladka, który defensorowi uniemożliwia trenowanie na pełnych obrotach. Na szczęście w tym trudniejszym momencie piłkarz może liczyć na wsparcie swojej pięknej ukochanej, Julii Nowak. Gracz i jego partnerka od pewnego czasu oczekują na narodziny dziecka.

Zobacz też: Reprezentant Polski po tej decyzji znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Od tych gróźb robi się niedobrze

Jan Bednarek od dłuższego czasu jest już podstawowym piłkarzem Southampton. A skoro wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce klubu Premier League, to oczywiście występuje także i w reprezentacji Polski. Niestety jednak przygotowania do Euro 2021 w przypadku tego defensora nie przebiegają bezproblemowo. Zawodnik narzeka na kontuzję mięśnia pośladkowego, przez co aktualnie ogranicza się wyłącznie do treningów indywidualnych. Sztab szkoleniowy "Biało-czerwonych" pozostaje ufny, że sytuacja ta ulegnie zmianie do poniedziałkowego starcia ze Słowacją w Petersburgu i ostatecznie zawodnik będzie mógł zameldować się na murawe. To jednak, czy faktycznie tak będzie, pokażą dopiero najbliższe dni czy już raczej godziny. Wszyscy trzymamy za to kciuki!

Szczęście u boku Julii

Prywatnie natomiast Jan Bednarek cieszy się szczęściem u boku Julii Nowak, z którą wkrótce będzie miał dziecko. Kobieta z całą pewnością wspiera ukochanego w tych trudnych chwilach! Gościła m.in. na zgrupowaniu kadry w Opalenicy. Więcej w poniższej galerii zdjęć.

Zobacz też: WYMOWNY wpis Zbigniewa Bońka przed Euro 2021. Pozostały już tylko marzenia

Banalny QUIZ o reprezentacji Polski przed Euro 2021

Pytanie 1 z 10
Którym wielkim turniejem reprezentacyjnym (ME/MŚ) będzie dla Roberta Lewandowskiego Euro 2021?
Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze