Franciszek Smuda

i

Autor: Cyfra Sport Franciszek Smuda

Franciszek Smuda BEZLITOŚNIE przejechał się po Paulo Sousie przed Euro 2021. Były trener reprezentacji Polski wypunktował Portugalczyka

2021-06-11 18:23

Paulo Sousa, który przejął reprezentację Polski po Jerzym Brzęczku nie ma łatwego życie przed Euro 2021. Biało-czerwoni pod wodzą Portugalczyka wygrali do tej pory tylko jeden mecz, dokładając do tego jedną porażkę i trzy remisy. Takie wyniki polskiej kadry spotkały się z licznymi komentarzami byłych zawodników, trenerów i ekspertów. Tym, co dzieje się w reprezentacji Polski zainteresował się również Franciszek Smuda, który bezlitośnie ocenił Paulo Sousę przed Euro 2021 i wypunktował Portugalczyka.

Informacja o tym, że Paulo Sousa zastąpi Jerzego Brzęczka na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski przed Euro 2021 sprawiła, że fani Biało-czerwonych podzieli się na zwolenników i przeciwników Portugalczyka, a po kolejnych występach Biało-czerwonych zarówno w meczach eliminacji do mistrzostw świata, jak i sparingów nie brakowało cierpkich komentarzy pod adresem Paulo Sousy. Tym razem swoje zdanie na temat trenera reprezentacji Polski oraz samej kadrze przed Euro 2021 ocenił były selekcjoner Biało-czerwonych. - Generalnie z mojego punktu widzenia powinno się zostawić Jurka Brzęczka na stanowisku selekcjonera. On doskonale poznał każdego piłkarza - ocenił Franciszek Smuda w wywiadzie dla portalu Interia.pl wskazując, że Paulo Sousa dopiero zbiera informacje o zawodnikach, których przyszło mu trenować. 

Franciszek Smuda bezlitosny dla Paulo Sousy

To jednak nie koniec, bo Smuda wypunktował również taktykę, jaką przed Euro 2021 zaprezentował Paulo Sousa. - Ja jeszcze takiego trenerskiego znachora nie widziałem, który by ciągle eksperymentował, a później, w kluczowym momencie, na najważniejszej imprezie wystawił całkiem inny skład, który od razu wypalił i wygrywał mecz po meczu. Jestem Polakiem, z całego serca kibicuję naszej reprezentacji i mam nadzieję, że Sousa okaże się być właśnie takim znachorem. Z mojego punktu widzenia zespół nie jest zgrany i trener sam zabrał sobie szansę na wyrobienie automatyzmów. Z Rosją zagrał inaczej, z Islandią też inaczej - skwitował Smuda w rozmowie z Interią. 

Polscy piłkarze w samej bieliźnie bawią się na całego! Humory przed startem Euro 2021 dopisują, mamy ZDJĘCIA

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze