Georgina Rodriguez PROWOKUJE przed kościołem. Wypina krągłą PUPĘ, a potem chwali się GIGANTEM

2021-06-17 19:11
Georgina Rodriguez
Autor: Instagram/georginagio Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez nie zamierza siedzieć na miejscu i czekać na powrót swojego ukochanego z mistrzostw Europy. Partnerka Cristiano Ronaldo ostatnio postanowiła odwiedzić jedno z najbardziej popularnych miast na Półwyspie Apenińskim. Georgina Rodriguez pochwaliła się kilkoma zdjęciami z Milanu, gdzie nie mogła odmówić sobie okazji do zrobienia kilku fotografii pod najsławniejszą katedrą tego miasta. Jednocześnie nie zapomniała pochwalić się swoimi... krągłymi pośladkami.

Cristiano Ronaldo ponownie zachwyca na europejskich boiskach. Choć wiadomym jest, że Portugalczyk w każdym spotkaniu daje z siebie sto procent możliwości, to jego osiągnięcia wciąż budzą ogromny podziw i niekiedy można przecierać oczy ze zdumienia. Nie inaczej było w pierwszym meczu mistrzów Europy podczas Euro 2020. Portugalia długo męczyła się z Węgrami, ale pod koniec spotkania do akcji wkroczył m.in. właśnie Cristiano Ronaldo, który zdobył dwie bramki i został jednocześnie najlepszym strzelcem mistrzostw Europy w historii. Pisał o nim cały świat, a widocznie nie gorsza chciała być jego partnerka, Georgina Rodriguez.

Ukochana portugalskiej gwiazdy już niejednokrotnie pokazywała zdjęcia, które potrafiły rozbudzić zmysły i wyobraźnie jej fanów. Hiszpańska modelka doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego seksapilu i świetnie to wykorzystuje. Nie brakuje również prowokacji z jej strony. Ostatnio postanowiła pokazać kuszące zdjęcia spod Katedry Narodzin św. Marii w Mediolanie, a więc jednego z najpopularniejszych miejsc w tym mieście.

Kochanka Ronaldo nie ma WSTYDU?! Kompletnie NAGA Georgina Rodriguez zasłania się samą torebką! [ZDJĘCIA]

Georgina Rodriguez zapozowała w obcisłej zielonej sukience, która podkreśla jej kształty. Na pewno nie jest przypadkiem, że Rodriguez ustawiła się tyłem do zdjęcia, aby uwydatnić swoje krągłe pośladki. Można się jedynie zastanawiać, czy takie fotografie w takim miejscu, nie są aby małą prowokacją i czy są odpowiednie. Następnie Georgina Rodriguez pochwaliła się prawdziwym gigantem. A chodzi konkretnie o wielki bukiet czerwonych i różowych róż.

Georgina Rodriguez
Autor: Instagram/georginagio Georgina Rodriguez
Georgina Rodriguez
Autor: Instagram/georginagio Georgina Rodriguez
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE