Gwiazdor Euro BALOWAŁ w samych majtkach! Wszystko się nagrało [WIDEO]

2021-07-17 8:28
Jordan Pickford baluje po Euro
Autor: Twitter Jordan Pickford baluje po Euro

Najpierw wielkie wyzwanie, potem... wielka impreza. Reprezentacja Anglii do samego końca walczyła o mistrzostwo Europy, przegrywając je dopiero w finale po rzutach karnych z kadrą Włoch. Tymczasem kilka dni po tym wydarzeniu w sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy ujrzeć, jak po turnieju relaksuje się podstawowy bramkarz "Synów Albionu", Jordan Pickford.

Niesamowite emocje zgotowały mistrzostwa Europy rozsiane tym razem po całym kontynencie. Do samego końca nie było wiadomo, kto sięgnie po miano najlepszej drużyny Starego Kontynentu. I to dosłownie! Wszystko wyjaśniło się bowiem dopiero po rzutach karnych w wielkim finale. A te lepiej od Anglików egzekwowali Włosi, przez co tytuł pojechał na Półwysep Apeniński. "Synom Albionu" pozostała ogromna gorycz rozczarowania, a już zwłaszcza, że o puchar walczyli u siebie - w Londynie, na Wembley.

Zobacz też: Robert Lewandowski ponownie zagra w polskiej lidze?! Głos zabrał Lukas Podolski

Nie może dziwić fakt, że taki splot wydarzeń niósł ze sobą gigantyczną presję oraz wysiłek mentalny dla zawodników. A gdy wszystko już się zakończyło, pojawił się więc odpowiedni czas, aby nieco wyluzować, włączyć tryb relaksu i po prostu odpocząć. W wyjątkowo wystrzałowy sposób postanowił uczynić to podstawowy bramkarz reprezentacji Anglii, Jordan Pickford. Nagranie, na którym widzimy balującego piłkarza w samych bokserkach, stało się hitem Internetu!

Zobacz też: Marek Citko może mieć ogromne problemy! Sprawa trafiła do prokuratury, były reprezentant Polski miał dokonać fałszerstwa!

Z pewnością gracz nie czyni na powyższym nagraniu niczego niestosownego - każdy ma prawo wyluzować się na imprezie, a zwłaszcza podczas urlopu. Nie na co dzień ogląda się jednak podstawowego bramkarza reprezentacji Anglii i gwiazdę futbolu w takich właśnie okolicznościach. I chyba właśnie ten fakt sprawił, że nagranie zrobiło się aż tak popularne.

Tomaszewski OSTRO o burdach na Wembley: To TERRORYŚCI I BANDYCI!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze