Paulo Sousa podsumowany przez piłkarza reprezentacji na Euro

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa podsumowany przez piłkarza reprezentacji na Euro

Gwiazdor Polaków na Euro SZCZERZE o Paulo Sousie! Piłkarz zwrócił uwagę na piekielnie istotny szczegół

2021-07-03 7:33

Pomimo tego, że Polska pożegnała się z tegorocznymi mistrzostwami Europy już jakiś czas temu, kibice i dziennikarze wciąż rozpamiętują występy Biało-czerwonych i rozkładają je na czynniki pierwsze. Swoją szasnę, aby opowiedzieć o tym, jak wyglądało to od środka miał ostatnio Tymoteusz Puchacz, który był gościem programu "Futbol i cała reszta". Obrońca reprezentacji Polski skorzystał z okazji i szczerze powiedział co sądzi o Paulo Sousie oraz jego sposobie prowadzenia reprezentacji. Przy okazji zawodnik zwrócił uwagę na bardzo ważny szczegół.

Nadzieje kibiców reprezentacji Polski były duże, żeby nie powiedzieć ogromne. Wielu fanów znad Wisły oczekiwało od piłkarzy i trenera Paulo Sousy, że Biało-czerwoni zaprezentują się na Euro 2020 tak dobrze, jak na poprzednich mistrzostwach Europy, gdzie na ławce siedział Adam Nawałka. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna i piłkarze reprezentacji Polski pożegnali się z turniejem już po fazie grupowej, zajmują ostatnie miejsce w stawce. To sprawiło, że zarówno na zawodników, jak i portugalskiego szkoleniowca spadła prawdziwa lawina nieprzychylnych komentarzy. Swoją szasnę na to, aby opowiedzieć jak wyglądała praca reprezentacji Polski podczas Euro 2020 otrzymał Tymoteusz Puchacz, który był gościem programu "Futbol i cała reszta" na antenie newonce.sport. Obrońca Biało-czerwonych oraz nowy nabytek Unionu Berlin szczerze opowiedział o tym, jak ocenia pracę portugalskiego szkoleniowca i jego plan na kadrę. 

Paulo Sousa podsumowany przez swojego piłkarza

- Powiem to za siebie i za moich kolegów, z którymi rozmawiałem podczas zgrupowania... wiara w trenera jest bardzo duża! To jest świetny trener. Czasami wydaje mi się, że jego koncepcji, która była naprawdę super, my po prostu nie byliśmy w stanie zrealizować, z powodu naszych umiejętności i nawyków. Sousa stara się zmieniać te nawyki i wprowadza zupełnie nowy styl gry. Ja jestem trenerowi bardzo wdzięczny, że dostałem powołanie na EURO - wyznał Tymoteusz Puchacz. - Z tego co słyszałem, wszyscy w kadrze szanują trenera i chcieliby, żeby został - dodał obrońca Biało-czerwonych. Przy okazji Puchacz zauważył, że na boisku w meczach Euro pojawiło się wielu młodych zawodników, takich jak Kacper Kozłowski. W ten sposób Paulo Sousa udowodnił, że nawet mniej doświadczeni zawodnicy mogą dać drużynie naprawdę dużo.  

Fatalne wieści dla gwiazdora reprezentacji Włoch na Euro! Spełnił się najgorszy scenariusz, prawdziwy dramat

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Sonda
Polska na Euro 2020 - czy zasłużenie odpadliśmy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze