Izrael - Polska: Czy będzie mecz? Gdzie mecz Izrael - Polska?

2019-11-12 14:07 MSo
Izrael - Polska: Czy będzie mecz? Gdzie mecz Izrael - Polska?
Autor: CyfraSport Izrael - Polska: Czy będzie mecz? Gdzie mecz Izrael - Polska?

Eliminacje mistrzostw Europy 2020: Izrael - Polska - czy będzie mecz? Gdzie będzie mecz Izrael - Polska? Czy mecz Izrael - Polska się odbędzie? Z powodu ostrzału rakietowego z terytorium Strefy Gazy na Izrael, pod znakiem zapytania stanął mecz dziewiątej kolejki eliminacji mistrzostw Europy Izrael - Polska. Co wiadomo w sprawie organizacji tego meczu? Czy mecz się odbędzie? Gdzie zostanie rozegrany mecz Izrael - Polska?

Izrael - Polska - czy będzie mecz? Gdzie mecz?

Sytuacja w Izraelu znowu zrobiła się napięta. Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ostrzega podróżujących przed wyjazdem do tego kraju. To nieco krzyżuje plany reprezentacji - Orły Brzęczka w sobotę miały grać tam mecz eliminacji mistrzostw Europy w 2020 roku. Choć Biało-czerwoni zapewnili już sobie prawo gry na turnieju o prymat na Starym Kontynencie, to cały czas walczą o rozstawienie w pierwszym z dwóch koszyków. Do tego przydałoby się zajęcie pierwszego miejsca w grupie! - Jest impas dotyczący meczu z Izraelem. Jesteśmy w stałym kontakcie z MSZ Polski, federacją Izraela i UEFA - powiedział podczas wtorkowej konferencji Zbigniew Boniek. Na razie nie wiadomo, gdzie dokładnie rozegrany zostanie mecz - miał się odbyć w Jerozolimie, ale może zostać przeniesiony albo do innego miasta, albo nawet innego kraju.

W ciągu 24 godzin będziemy wiedzieli wszystko w sprawie meczu. Bezpieczeństwo naszej drużyny jest priorytetem. Dochodzi problem kibiców. Mamy dwa tysiące biletów wyprzedanych, polscy kibice mają lecieć do Izraela. Wszystkie spekulacje są niepotrzebne i są wymysłem fantazji. To, że wywalczyliśmy już sobie awans daje nam pewien komfort psychiczny - zapewniał prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

El. Euro 2020 Izrael - Polska: PZPN poinformował w środę, że zgodnie z planem leci do Tel Awiwu, skąd przejedzie do Jerozolimy. Mecz Izrael - Polska zostanie rozegrany w sobotę 16. listopada o godzinie 20:45 w Jerozolimie. Związek zastrzegł sobie jednak prawo do stanowczych reakcji, gdy zdrowie kibiców lub piłkarzy będzie zagrożone.