Joachim Loew w ogromnych tarapatach. Na trenera kadry wylał się okropny hejt, nie wygląda to dobrze

Joachim Loew
Autor: Cyfrasport Joachim Loew

Trener reprezentacji Niemiec, Joachim Loew z pewnością nie będzie dobrze wspominał ostatniego spotkania swoich podopieczni, którzy niespodziewanie przegrali z o wiele niżej notowaną Macedonią Północną i w ten sposób nieco utrudnili awans na zbliżające się mistrzostwa świata. To może oznaczać spore problemy dla legendarnego niemieckiego trenera, który ma pożegnać się z kadrą po EURO. Teraz nie wiadomo jednak, czy Loew dotrwa na stanowisku do turnieju.

Nad reprezentacją Niemiec zebrały się czarne chmury. Po tym, jak nasi zachodni sąsiedzi wygrali dwa pierwsze spotkania eliminacji do nadchodzących mistrzostwa świata, Niemcy niespodziewanie przegrali 1:2 z Macedonią Północną. Joachim Loew, który ma pożegnać się z kadrą po najbliższym EURO nie krył swojego rozczarowania takim wynikiem. - Wszyscy jesteśmy ogromnie rozczarowani. Wyglądaliśmy na zmęczonych, popełnialiśmy błędy i powoli posuwaliśmy się naprzód w grze. Nasi przeciwnicy byli ustawieni głęboko i nie mogliśmy znaleźć żadnego sposobu, aby stwarzać im problemy - powiedział po meczu z selekcjoner "Die Mannschaft". To jednak nie koniec jego problemów, ponieważ zaraz po zakończeniu spotkania, na trenera wylała się fala krytyki, a on sam znalazł się w bardzo złej sytuacji. Kolejni eksperci, a także fani nie ukrywają, że woleli by, aby selekcjoner już teraz pożegnał się z reprezentacją. 

Czytaj także: Takiej riposty Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV nie mógł się spodziewać. Co za szczerość, wszystko przez jedno ZDJĘCIE

Piątek i Sousa ZDEPTANI po meczu z Anglią. Oj, będzie bolało! | Futbologia

Umowa Joachima Loewa miała obowiązywać aż do nachodzącego mundialu, jednak od kilku tygodni wiadomo, że legendarny już trener mistrzów świata z 2014 roku pożegna się z posadą wcześniej, bo tuż po zakończeniu EURO 2021. Jak się jednak okazuje, nie wiadomo, czy będzie mu dane pozostać na stanowisku aż do tej imprezy. Porażka z Macedonią Północną wywołała gniew nie tylko ekspertów, ale także kibiców. W niemieckich mediach nie brakuje także spekulacji, że przez nie najlepszą grę Niemców, Loew może pożegnać się z pracą już w najbliższych tygodniach. Od dawna trwają również spekulacje na temat tego, kto miałby go zastąpić na ławce trenerskiej. Najczęściej w tym kontekście pojawia się nazwisko Jurgena Kloppa, Hansa-Dietera Flicka oraz Juliana Naglesmanna. 

Sprawdź: Fanki Anny Lewandowskiej przeżyły prawdziwy SZOK, gdy zobaczyły to ZDJĘCIE. Uświadomiły sobie BRUTALNĄ prawdę

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze