Fanki Anny Lewandowskiej przeżyły prawdziwy SZOK, gdy zobaczyły to ZDJĘCIE. Uświadomiły sobie BRUTALNĄ prawdę

Anna Lewandowska
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zalicza się do grona gwiazd, które chętnie korzystają z mediów społecznościowych, pozostając w kontakcie ze swoimi wiernymi ganami, którzy licznie śledzą jej profil na Instagramie. Ostatnio żona Roberta Lewandowskiego i instruktorka fitness postanowiła pochwalić się kolejnym zdjęciem ze swoją młodszą córką na rękach. W odróżnieniu od innych tego typu zdjęć, ta fotografia przykuła uwagę fanek, które przeżyły prawdziwy szok, odkrywając brutalną prawdę.

Fani Anny Lewandowskiej już niejednokrotnie mogli się przekonać, że instruktorka fitness i żona kapitana polskiej reprezentacji jest bardzo zżyta ze swoimi fanami, często dzieląc się z nimi kolejnymi postami i zdjęciami w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Dzięki temu internauci, którzy zaliczają się do grona obserwatorów Lewandowskiej, mogą przede wszystkim poznawać szczegóły życia rodziny napastnika Bayernu. Podczas ostatniej takiej okazji, dwie fanki Anny Lewandowskiej przeżyły prawdziwy szok. Wszystko przez niepozorne zdjęcie Lewandowskiej ze swoją młodszą córką. Jak się okazało, internautki miały doskonałą okazję, aby uzmysłowić sobie brutalną, życiową prawdę. Koniecznie zobaczcie co takiego ujrzały fanki Lewandowskiej, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Czytaj także: Takiej riposty Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV nie mógł się spodziewać. Co za szczerość, wszystko przez jedno ZDJĘCIE

Instruktorka fitness często dzieli się w sieci kolejnymi zdjęciami, co jest w dużej mierze związane z działalnością. Żona Roberta Lewandowskiego oprócz promowania zdrowego trybu życia, ćwiczeń i diety, publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których zdradza kolejne fakty ze swojego życia. W niektórych przypadkach fani mogą czuć się zaskoczeni, tak jak w tym wypadku. 

Sprawdź: Szef Roberta Lewandowskiego zdradził NIEZNANE dotąd fakty o Polaku! Jedna decyzja mogła wszystko zmienić

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze