Ed Sheeran

i

Autor: instagram.com/teddyphotos

Koncert Eda Sheerana na żywo. Gdzie oglądać koncert Eda Sheerana na Euro 2021?

2021-06-10 11:31

Ed Sheeran wystąpi na żywo w trakcie Euro 2021. Brytyjski wykonawca, znany z takich hitów jak "Shape of You" będzie specjalnym gościem piłkarskiej imprezy, w której trakcie ma zaprezentować swój specjalny singiel. Wiemy już, kiedy piosenkarz wystąpi i gdzie będzie można obejrzeć to wydarzenie. Wygląda na to, że fani muzyki pop i futbolu będą świadkami naprawdę ciekawego wydarzenia, które może się zapisać w historii czempionatu Starego Kontynentu.

Ed Sheeran wystąpi w trakcie Euro 2021! Słynny piosenkarz, cieszący się uznaniem na całym świecie, został twarzą Euro 2020 Live Show, które będzie transmitowane już za kilka dni. Wiemy już, kiedy odbędzie się koncert i w jaki sposób będzie można go obejrzeć. Nie da się ukryć, że koncert popularnego gwiazdora muzyki pop będzie prawdziwą atrakcją dla fanów piłki nożnej, ale także show-biznesu. Szczególnie że wokalista ma zamiar pokazać całemu światu swój nowy singiel.

Adam Nawałka chciał zostać ponownie trenerem reprezentacji! Prawda wyszła na jaw, miał wysyłać JASNE SYGNAŁY

Ed Sheeran na Euro 2021. Gdzie oglądać koncert Eda Sheerana?

Brytyjski gwiazdor ma wystąpić w trakcie Euro 2021 w trakcie wydarzenia transmitowanego przez platformę społecznościową TikTok. Pierwsze zapowiedzi wskazują na to, że występ odbędzie się na stadionie Ipswich Town, a więc Portman Road. Transmisja wydarzenia będzie dostępna 25 czerwca na platformie TikTok, a więc na telefonach komórkowych oraz stronie internetowej aplikacji.

- Nie mogę się doczekać, aby wystąpić podczas TikTok UEFA EURO 2020 Live Show z Portman Road. To miejsce, które kocham i czekam z niecierpliwością, aby wykonać kilka ulubionych utworów fanów, a także mój nowy utwór, który usłyszycie po raz pierwszy! Do zobaczenia 25 czerwca! - powiedział Ed Sheeran w spocie reklamującym jego koncert w trakcie Euro 2021.

Cristiano Ronaldo pośmiewiskiem mediów i kibiców! Kuriozalne pudło, lepiej grają w okręgówce [NAGRANIE]

Piłkarze reprezentacji Polski dotarli do bazy w Trójmieście

Ed Sheeran gościem Euro 2021. Transmisję z jego koncertu będzie można obejrzeć w trakcie czterech dni imprezy

Relacja live z wydarzenia jest zapowiedziana na 25 czerwca na godzinę 22.00, ale władze TikToka przewidują jeszcze 3 retransmisje koncertu. Będzie to miało miejsce 26 czerwca o godzinie 11.00, 27 czerwca o godzinie 2.00 oraz 9 lipca o godzinie 21.00.

- Jesteśmy zaszczyceni, że możemy gościć Eda Sheerana na tym bardzo specjalnym koncercie podczas mistrzostw Europy UEFA. Jest on jedną z największych gwiazd muzyki pop swojego pokolenia i prawdziwie przełomowym wykonawcą, dlatego jestem przekonany, że ten moment będzie naprawdę wyjątkowy dla globalnej społeczności TikToka" - powiedział Paul Hourican, Head of Music Operations w TikTok.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze