Krzysztof Piątek

Autor: EastNews Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek pokazał nowe buty. Są zaprojektowane specjalnie dla niego [ZDJĘCIE]

2019-09-03 15:23

AC Milan nie wszedł dobrze w nowy sezon włoskiej ekstraklasy. Niestety, przeciętny start zaliczył też Krzysztof Piątek, który w dwóch meczach nie zdobył ani jednej bramki. Na zgrupowanie reprezentacji przyjechał ze specjalnie zaprojektowanymi dla niego butami. Robią niezłe wrażenie!

Przed reprezentantami Polski kolejne mecze eliminacji mistrzostw Europy 2020. Podopieczni Jerzego Brzęczka zagrają ze Słowenią na wyjeździe i z Łotyszami na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zawodnicy na początku tygodnia zjechali na zgrupowanie - wśród reprezentantów nie zabrakło również Krzysztofa Piątka.

Napastnik AC Milan nie strzelił w tym sezonie jeszcze ani jednej bramki. Czy przełamie się podczas spotkań reprezentacji Polski? Pomóc mu mogą specjalnie zaprojektowane dla niego buty! Pochwalił się nimi w najnowszym vlogu na kanale "Łączy Nas Piłka". Poza jego wizerunkiem są na nich także... ślady po nabojach i gwiazda szeryfa.

Buty Krzysztofa Piątka

Autor: Youtube / LaczyNasPilka ZRZUT EKRANU Buty Krzysztofa Piątka

- Widziałeś moje nowe buty? Naboje z pistoletów. Fajnie to wymyślili, co? - mówił Piątek. - Ale na razie chyba ślepaki? - zripostował operator. - Jeszcze w nich nie grałem, spokojnie. Nie, że ślepaki, po prostu piłka nie chce wpaść - bronił się napastnik AC Milan.

Krzysztof Piątek pokazał swoje buty na najnowszym vlogu "Łączy nas Piłka". Sytuacja ma miejsce od 2 minuty 38 sekundy:

Krzysztof Piątek nie strzelił bramki w barwach Rossonerich w oficjalnych meczach od niespełna 250 minut. Na szczęście lepiej szło mu w reprezentacji Polski, dla której zdołał zdobyć bramkę z Izraelem. Otworzył wynik, a Biało-czerwoni wygrali 4:0.