Kadra Niemiec

i

Autor: East News Kadra Niemiec

Oficjalnie. Poznaliśmy nowego selekcjonera reprezentacji Niemiec. Podjęli decyzje, trener zarobi fortunę

2021-05-25 12:21

Reprezentacja Niemiec będzie miała nowego szkoleniowca. Kilka miesięcy temu stało się jasne, że drużynę narodową naszych zachodnich sąsiadów opuści Joachim Loew. W prasie pojawiało się bardzo dużo nazwisk, które mogłyby poprowadzić Die Mannschaft po mistrzostwach Europy. Wśród nazwisk przymierzanych do objęcia tej pracy był m.in. Juergen Klopp. Ostatecznie, DFB podjęło decyzję i zatrudniło nowego szkoleniowca. Wiemy już, że nowy selekcjoner może liczyć na prawdziwą fortunę.

Sławomir Peszko powiedział o szansach Polki na Euro 2021. Padły mocne słowa, brak litości dla kolegów

Reprezentacja Niemiec z nowym trenerem. Niemieckie media potwierdzają wiadomość

Okazuje się, że nowym trenerem reprezentacji Niemiec zostanie Hansi Flick. Trener, który w tym sezonie doprowadził Bayern Monachium do mistrzostwa Bundesligi, był przez dłuższy czas faworytem mediów i bukmacherów do objęcia posady selekcjonera. Dzisiaj władze niemieckiego związku piłki nożnej ogłosiły, że rozmowy między szkoleniowcem a federacją zakończyły się sukcesem, a sam Flick podpisał kontrakt na 3 lata, który ma zacząć obowiązywać tuż po mistrzostwach Europy. DFB wierzy, że nowy trener zaliczy udany start na mistrzostwach świata w Katarze, a sami Niemcy pokażą się z dobrej strony w trakcie mistrzostw Europy w 2024 roku, na których to będą gospodarzami. Wiemy już, że Flick ma zarabiać 5 milionów za rok pracy.

Obrzydliwe sceny w Warszawie. Młody piłkarz Jagiellonii zaatakowany przez kibola w trakcie meczu, wielki skandal

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia

Flick cieszy się z posady selekcjonera.

Następca Joachima Loewa na pozycji selekcjonera reprezentacji Niemiec postanowił skomentować swój wybór za pośrednictwem mediów. Trener przyznał, że zamierza w kadrze powtórzyć swoje sukcesy z reprezentacją Niemiec i wprost nie może się doczekać, aż będzie pracował z drużyną czterokrotnych mistrzów świata.

- Wszystko potoczyło się dla mnie zaskakująco szybko, ale jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pracować jako trener kadry narodowej od jesieni. Sezon właśnie się skończył, a dwa lata w Bayern Monachium wciąż mają silny wpływ na mnie. Duch zespołowy i postawa zawodników Bayernu były znakomite i zabieram wiele rzeczy, które będą nadal kształtować moją pracę. Naprawdę nie mogę się doczekać pracy w reprezentacji - mówi Flick.

Najnowsze