Christian Eriksen

Autor: EPA/PAP Christian Eriksen

OFICJALNY KOMUNIKAT w sprawie Christiana Eriksena! Poinformowano o stanie zdrowia Duńczyka

2021-06-12 19:39

Christian Eriksen pod koniec pierwszej połowy meczu Dania - Finlandia zasłabał bez udziału rywala. Od razu przystąpiły do niego służby medyczne rozpoczynając walkę o życie piłkarza Interu Mediolan. Kilkadziesiąt minut później po całym wydarzeniu Duńska Federacja Piłkarska wydała komunikat, w którym poinformowała, jaki jest aktualny stan zdrowia gracza "Nerazzurrich".

To był prawdziwy dramat i szok. Tuż przed nadejściem przerwy w meczu Dania - Finlandia Christian Eriksen upadł na murawę bez kontaktu z żadnym innym rywalem. Natychmiastowo do piłkarza podbiegły służby medyczne rozpoczynając walkę o jego życie. Po kilkunastu minutach gracz został zniesiony na noszach przy oklaskach kibiców, a wszyscy zaczęli zadawać sobie jedno pytanie - jak wygląda stan jego zdrowia i czy gracz odzyskał przytomność.

"Christian Eriksen jest przytomny i trafił do szpitala na dalsze badania" - poinformowały oficjalne konta UEFA oraz Duńskiej Federacji Piłkarskiej.

Jednocześnie zastrzeżono, że kolejne wieści w sprawie rozegrania pojedynku pojawią się o godzinie 19:45.

Raport z Sopotu. Przedostatni trening przed wylotem do Rosji.