Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

ORDYNARNY atak na Grzegorza Krychowiaka. Hejter ZAORANY jednym zdaniem, piłkarz mistrzem ciętej riposty

2021-06-13 18:06

Media społecznościowe mają to do siebie, że w wielu przypadkach są bardzo pomocne. Niestety wraz z ich popularnością rozpowszechniło się pojęcie hejtu. Anonimowość sprawiła, że niektóre komentarze internautów przekraczają wszelkie granice. Jak powinno się z nimi radzić pokazuje Grzegorz Krychowiak. Pomocnik reprezentacji Polski już od jakiegoś czasu popisuje się błyskotliwymi odpowiedziami na zaczepki internautów. Nie inaczej było i tym razem.

Ciężko znaleźć osobę, która we współczesnych czasach nie znałaby pojęcia hejtu. Wraz z rozwojem mediów społecznościowych i dostępem do Internetu wiele osób poczuło się panami sieci i w ordynarny sposób zaczepiają sportowców, aktorów, czy inne popularne osoby. Bo negatywny komentarz można napisać w niespełna minutę przy zachowaniu anonimowości. I właśnie to sprawia, że hejt jest w zasadzie wszędzie i wiele znanych osobistości stara się z tym walczyć. Ale przypomina to walkę z wiatrakami. Wśród polskich sportowców z krytykami dość sprawnie radzi sobie Grzegorz Krychowiak.

Raport z Sopotu. Odlot piłkarzy do Rosji

Krychowiak w mediach społecznościowych

Zawodnik Lokomotiwu Moskwa od dawna jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Działa zarówno na Instagramie, Facebooku, jak i Twitterze. Często pokazuje tam spory dystans do siebie, co na pewno sprawia, że kibice chętnie odwiedzają jego profile. Są również tacy, którzy wchodzą tam, aby napisać nieprzychylny komentarz. A z tymi Krychowiak ostatnio rozprawia się bezwzględnie.

Krychowiak zaorał hejtera

Już kilkakrotnie piłkarz odpowiadał hejterom w komentarzach. Nie inaczej było i teraz. Krychowiak przypomniał na Facebooku, że w poniedziałek reprezentacja Polski gra swój pierwszy mecz na Euro 2020. Jeden z internautów w komentarzu napisał: - Tylko nie wywalaj się jak panienka co chwila. Krychowiak nie zamierzał pozostawić tego wpisu bez odpowiedzi. - Myślę, że powinieneś wejść na boisko i pokazać jakim jesteś twardzielem - czytamy we wpisie zawodnika.

Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Facebook/Grzegorz Krychowiak
Najnowsze