Grzegorz Krychowiak wystąpił w filmie

i

Autor: YouTube/ KinoSwiatPL screen Grzegorz Krychowiak wystąpił w filmie

Grzegorz Krychowiak odkrył w sobie kolejny talent i zagrał w filmie! Reprezentant Polski przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie [WIDEO]

2021-05-18 18:45

Grzegorz Krychowiak niejednokrotnie czarował kolejnych trenerów oraz kibiców swoją grą na boisku, ale jak się okazuje, to nie jest jedyny talent pomocnika reprezentacji Polski. "Krycha" ma również smykałkę do interesów i dzięki swojemu zainteresowaniu modą, z powodzeniem prowadzi swoją markę odzieżową "Balamonte". Ostatnio Grzegorz Krychowiak miał również okazję odkryć swój talent aktorski i zagrał w filmie "Druga Połowa", który swoją premierę będzie miał na dniach.

Fani Grzegorza Krychowiaka doskonale wiedzą, jak dużym poczuciem humoru może pochwalić się pomocnik reprezentacji Polski, który w Internecie czuje się jak ryba w wodzie. Kolejne posty oraz komentarze "Krychy" jasno pokazują, że zawodnik Lokomotiwu Moskwa zalicza się do grona wyluzowanych piłkarzy. Krychowiak w czasie swojej kariery miał również okazję zachwycić swoją grą niejednego trenera i fana, jednak pomocnik polskiej kadry nie ogranicza się wyłącznie do gry w piłkę nożną. Grzegorz Krychowiak interesuje się również modą, dzięki czemu z powodzeniem prowadzi swoją markę odzieżową "Balamonte" i to właśnie jego zaintersowanie sprawiło, że reprezentant Polski mógł odkryć swój kolejny talent, czyli aktorstwo. Jak się okazuje, widzowie filmu "Druga połowa" będą mieli niebawem okazję oglądać "Krychę" na dużym ekranie. 

Krychowiak został aktorem 

W najnowszym trailerze komedii romantycznej, widzowie mieli okazję zobaczyć właśnie Grzegorza Krychowiaka. Akcja sceny odgrywała się w najprawdopodobniej w sklepie reprezentanta Polski, którego zadaniem było ubranie w elegancki strój postaci granej przez Macieja Musiała. Jak na komedię romantyczną przystało, nie zabrakło zabawnych dialogów, które jasno pokazały, że Krychowiak czuje się przed kamerą jak ryba w wodzie. 

Robert Lewandowski już prześcignął legendę. W tym Polak bije Gerda Muellera

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Kolejny talent "Krychy"

Premiera filmu "Druga połowa" zaplanowana jest na piątek 28 maja, a więc zaledwie kilkanaście dni przed rozpoczęciem nadchodzących mistrzostw Europy 2021. Pierwszy mecz na turnieju piłkarze prowadzeni przez selekcjonera Paulo Sousę rozegrają 14 czerwca ze Słowacją. Biało-czerwoni wskazywani są jako faworyci tego spotkania i wiele fanów może mieć nadzieję, że na murawie w Sankt Petersburgu Grzegorz Krychowiak poradzi sobie tak samo dobrze, jak przed kamerą. 

Oficjalnie! Tymoteusz Puchacz odchodzi z Lecha Poznań! Gwiazdor "Kolejorza" nowym zawodnikiem Unionu Berlin

Sonda
Czy Polska wygra EURO 2021?
Najnowsze