Paulo Sousa powinien SPALIĆ się ze WSTYDU. Totalna ŻENADA, jak to w ogóle możliwe?!

2021-06-23 20:42
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Bardzo szybko zakończyła się przygoda reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy. Choć w dwóch spotkaniach biało-czerwoni dostarczyli nam ogromnych emocji, nie zdołali awansować do fazy pucharowej Euro 2020. To przede wszystkim kamyczek do ogródka Paulo Sousy, który jak na razie ma fatalną statystykę w polskiej kadrze. W te liczby czasami aż ciężko uwierzyć.

Nadzieje po remisie z Hiszpanią w drugim meczu na mistrzostwach Europy bardzo szybko odżyły. Polacy zagrali bowiem jedno z najlepszych spotkań w ostatnich miesiącach i zdołali przedłużyć szanse na awans do fazy pucharowej. Kluczowym spotkaniem było jednak to ze Szwecją. Biało-czerwoni znów pokazali serce do walki, bo mimo tego, że przegrywali 0:2, zdołali doprowadzić do wyrównania i mieli okazję, aby zdobyć zwycięską bramkę. Tę strzelili jednak Szwedzi i Polacy pożegnali się z marzeniami.

MEMY po meczu Polska - Szwecja na Euro! Internauci nie mieli litości dla Paulo Sousy i jego piłkarzy

Spora część krytyki za porażkę na Euro 2020 na pewno spadnie na barki Paulo Sousy. Już po meczu ze Słowacją mówiło się, że selekcjoner Polaków nie potrafi odpowiednio zarządzać drużyną. Największym mankamentem biało-czerwonych jest to, że tracą mnóstwo prostych bramek, co widać było również w starciu ze Szwedami. Co jednak najbardziej szokujące, Sousa z Polakami wygrał tylko... jedno spotkanie.

QUIZ. Tak polscy piłkarze kompromitowali się w XXI wieku! Czy pamiętasz te żenujące wpadki?

Portugalczyk biało-czerwonych prowadził w ośmiu spotkaniach. Trzy punkty udało się zdobyć jedynie z Andorą na początku eliminacji do mistrzostw świata. Ta statystyka jest szokująca i zawstydzająca o tyle, że Polacy w tzw. międzyczasie mierzyli się ze słabą Islandią i słabą Słowacją. W tym samym czasie biało-czerwoni przegrali trzy spotkania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze