QUIZ. Tak polscy piłkarze kompromitowali się w XXI wieku! Czy pamiętasz te żenujące wpadki?

2021-06-23 20:18
QUIZ. Tak polscy piłkarze kompromitowali się w XXI wieku! Czy pamiętasz te żenujące wpadki?
Autor: AP PHOTO QUIZ. Tak polscy piłkarze kompromitowali się w XXI wieku! Czy pamiętasz te żenujące wpadki?

Miało być inaczej, a wyszło jak zwykle. Na Euro 2020 znów mieliśmy pisać piękną historię, a wszystko rozpoczęło się od porażki ze Słowacją 1:2. Wszystko znowu przypominało scenariusz "meczu otwarcia, meczu o wszystko i meczu o honor". Kibice znają go już doskonale! Po porażce ze Szwedami żegnamy się z turniejem. Niestety, w XXI wieku tylko raz udało nam się walczyć w fazie pucharowej. Z tej okazji przygotowaliśmy bardzo obszerny quiz z wiedzy turniejowej z ostatnich lat! Pamiętacie wszystkie kompromitacje i sukcesy z mistrzostw świata i Euro? Sprawdźcie swoją wiedzę!

Euro 2020. QUIZ z kompromitacji Polaków w XXI wieku

Trwają piłkarskie mistrzostwa Europy 2020, ale te dla nas... się już skończyły. Stały scenariusz trzech meczów: otwarcia, o wszystko i o honor sprawdza się po raz kolejny. Kibice naszej kadry co imprezę łudzą się, że tym razem w końcu będzie inaczej. Spotkanie ze Słowacją wydawało się najłatwiejszym do zwycięstwa. Niestety, pierwszy sprawdzian został oblany. Porażka 1:2 wszystko skomplikowała, zwłaszcza w momencie, gdy doszło do sytuacji, że z Hiszpanią brak remisu oznaczał odpadnięcie z imprezy. Udało się z nimi zremisować, ale szczęścia zabrakło w meczu ze Szwedami. Mecz zakończył się wynikiem 2:3 i kolejnym odpadnięciem z imprezy. W historii były jednak już poważniejsze kompromitacje. W XXI wieku doświadczamy ich jako kibice piłki nożnej średnio co kilka lat! Przygotowaliśmy dla Was quiz z wiedzy o występach Polski na turniejach. Jak sobie z nim poradzicie? Sprawdźcie swoją wiedzę! 100% poprawnych odpowiedzi tylko dla hardkorowych fanów piłki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze