Przyjazd reprezentacji Polski do Sewilli

i

Autor: Przemysław Ofiara/Super Express

Polska - Hiszpania. Luksusowy hotel Polaków, powrót kapitana Hiszpanów. "Super Express" prosto z Sewilli!

2021-06-19 11:20

W Sewilli rosną emocje przed wieczornym starciem Polska – Hiszpania. W piątek na ulicach do późna kłębili się ludzie, coraz więcej było polskich kibiców. Nasi fani odzyskali wiarę w drużynę i znów gorąco ją dopingują. Tylko czy znów, jak w Petersburgu, nie przeżyją ogromnego zawodu? Przekonamy się od 21:00.

Reprezentacja Polski wczoraj po południu dotarła do hotelu Barcelo Renacimiento. Hotel położony jest na urokliwym brzegu rzeki Guadalquivir, nieopodal słynnego placu La Alameda i centrum nocnego życia Sewilli. Na kosztowanie tapasów (lokalny przysmak) piłkarze czasu mieć jednak nie będą, bo najważniejszy jest sobotni mecz. W Barcelo Renacimiento biało-czerwoni mają do dyspozycji wykwitną restaurację oraz – co najważniejsze – dobrze wyposażoną siłownię. Co ciekawe, inaczej niż w przypadku Petersburga, Polacy zostaną na noc w Sewilli i wrócą do Polski dopiero rano. Wszystko z powodu długiego lotu (około 3 godziny).

Wojciech Szczęsny z papierosem w ustach przed meczem Polska - Hiszpania. Euro 2020 [Zdjęcia]

EURO 2020: Przyjazd polskich piłkarzy do hotelu w Sewilli

Dzisiejsze hiszpańskie gazety nie pozostawiają wątpliwości - to będzie starcie Hiszpanii z Robertem Lewandowskim. Już kilka dni temu piłkarze Hiszpanii zapowiadali, że ich obrona pożre naszego napastnika. Wierzą natomiast w swoją dziewiątkę, Alvaro Moratę, który był koszmarnie nieskuteczny w meczu ze Szwecją, za co zebrał zmasowaną krytykę. Zaznaczają również, że do składu po przerwie spowodowanej koronawirusem wraca pomocnik Sergio Busquets. - To bardzo ważne wzmocnienie dla wszystkich. Poza tym, że będzie na boisku, to jest przecież kapitanem. Trenował sam w domu, ale wszystkie pomiary pokazują, że jest w świetnym stanie. Jeszcze ocenimy wraz z moim sztabem, czy będzie zgłoszony na ten mecz, ale dobre jest to, że wrócił – ocenił trener Luis Enrique.

Robert Lewandowski w ogniu krytyki byłego reprezentanta Polski. „Powinien dać przykład i zapie****ać!” [TYLKO U NAS]

Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze