Wojciech Szczęsny z papierosem w ustach przed meczem Euro Polska - Hiszpania

i

Autor: Paweł Jaskółka oraz PAPARA26 Wojciech Szczęsny z papierosem w ustach przed meczem Euro Polska - Hiszpania

Wojciech Szczęsny z papierosem w ustach przed meczem Polska - Hiszpania. Euro 2020 [Zdjęcia]

2021-06-18 11:33

Będzie dym! Wojciech Szczęsny przyłapany z papierosem w ustach przed meczem Hiszpania - Polska na Euro 2020. Reprezentacja Polski po blamażu ze Słowacją przygotowuje się do kolejnego meczu na Euro. Przed Biało-czerwonymi mecz o wszystko z Hiszpanami. Nastroje wśród kibiców przed kolejnym spotkaniem nie są najlepsze. Na pewno nie poprawi ich to co zrobił Wojciech Szczęsny. Bramkarz po samobóju ze Słowakami i przed meczem Polska - Hiszpania na Euro 2020 został przyłapany przez naszego fotoreportera... z papierosem w ustach. Zobacz zdjęcia.

Wojciech Szczęsny  zawalił mecz ze Słowakami na Euro 2020 a teraz z papierosem w ustach i zapalniczką w ręce szykuje się do wylotu na starcie z Hiszpanią w Sewilli. Gwiazdor naszej kadry zanotował pierwszego w historii Euro bramkarskiego samobója! Kibice żyją jednak nowymi nadziejami przed meczem Polska - Hiszpania. Piłkarze wierzą w możliwość sprawienia niespodzianki i urwania punktów "La Furia Roja". Jak ma w tym pomóc papieros w ustach Szczęsnego?! 

Mateusz Borek GRZMI przed meczem Polska - Hiszpania. Mocno UDERZYŁ w Sousę, ostre słowa o selekcjonerze

Euro 2020: Szczęsny z papierosem w ustach przed meczem Polska - Hiszpania

Nastroje wśród kibiców nie są najlepsze. Wojciech Szczęsny znów słabo rozpoczął turniej, a do tego tuż przed meczem Polska - Hiszpania został... przyłapany z papierosem w ustach i zapalniczką w ręku. Ostatecznie jednak go nie zapalił! Bramkarz szybko zorientował się, że jest obserwowany przez fotoreporterów "SE" i zrezygnował ze szkodliwego przyzwyczajenia.  Zobacz zdjęcia Wojciecha Szczęsnego z papierosem w ustach w galerii poniżej!

Galeria: Wojciech Szczęsny z papierosem w ustach przed meczem Euro Polska - Hiszpania

Euro 2020: Kiedy grają Polacy?

Polacy przegrali pierwsze spotkanie na mistrzostwach Europy 2020 ze Słowacją 1:2. Przed podopiecznymi Paulo Sousy jeszcze dwa spotkania. W sobotę 19 czerwca Biało-czerwoni zagrają z Hiszpanią (21:00, Sewilla). Cztery dni później w Sankt Petersburgu Polacy zmierzą się ze Szwedami (18:00). To może być mecz decydujący o losach awansu.

Szczęśliwy sędzia Roberta Lewandowskiego i bohater DUŻEJ AFERY. Kto sędziuje mecz Polska - Hiszpania?

QUIZ: Kompromitacje i sukcesy Polaków na Euro i MŚ w XXI wieku! Co o nich wiesz?

Pytanie 1 z 23
Zacznijmy od czegoś łatwego! Na który turniej pojechaliśmy jako pierwszy w XXI wieku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze