PZPN boi się STRASZLIWEJ KOMPROMITACJI?! Dziwne zachowanie, tego nikt się nie spodziewał

2021-06-19 16:57
Zbigniew Boniek w Opalenicy
Autor: Paweł Jaskółka Zbigniew Boniek jest już na zgrupowaniu reprezentacji w Opalenicy

W sobotni wieczór na stadionie w Sewilli dojdzie do starcia reprezentacji Polski z Hiszpanią. Jeżeli "Biało-czerwoni" marzą o zachowaniu szans na awans do 1/8 finału, koniecznie muszą zainkasować minimum punkt. O to jednak łatwo nie będzie. A informacja, jaką wystosował Polski Związek Piłki Nożnej przed rozpoczęciem spotkania, wywołała niemały rumor wśród kibiców. Czy w kadrze już teraz zakładają straszliwą kompromitację?

Porażka ze Słowacją w Petersburgu była tyleż smutna, co niespodziewana. Wszyscy liczyli na to, że Polacy poradzą sobie z południowymi sąsiadami, aby do kolejnych wyzwań przystępować z kompletem punktów. Rzeczywistość napisała jednak dużo gorszy scenariusz. Podopieczni selekcjonera Paulo Sousy zawiedli na całej linii, a ich sytuację dodatkowo pogorszyła porażka Słowaków ze Szwedami. Przy takim obrocie spraw w przypadku porażki w Sewilli, Polacy rozstaną się z szansami na awans do fazy pucharowej Euro 2020.

Kadra już w Sewilli - ZDJĘCIA

Taki scenariusz stanowiłby prawdziwą kompromitację, a zwłaszcza, że po fazie grupowej z turniejem żegna się tylko osiem z dwudziestu czterech reprezentacji. Nie ma co ukrywać, że jeśli to się zrealizuje, to pod adresem członków reprezentacji Polski posypie się mnóstwo trudnych i niewygodnych pytań od dziennikarzy będących nośnikami przekazu do kibiców. Dlatego właśnie informacja, która pojawiła się na oficjalnym profilu Polskiego Związku Piłki Nożnej wywołała takie poruszenie i zniesmaczenie wśród fanów.

Zobacz też: Wojciech Szczęsny z papierosem w ustach przed meczem Polska - Hiszpania. Euro 2020 [Zdjęcia]

Sytuacja reprezentacji Polski w samym środku rozgrywek grupowych na Euro 2020 jest niezwykle skomplikowana. Takie wieści tym bardziej wywołują już złość kibiców - w odpowiedziach wielu z nich twierdzi, że związek z góry obawia się kompromitacji w Sewilli, co prowadziłoby do zadawania bardzo trudnych pytań. Koniec końców trzeba poczekać na rozwój boiskowych wydarzeń, gdyż pozytywny rezultat wywieziony z Hiszpanii może odmienić absolutnie wszystko.

NAMIĘTNE POCAŁUNKI w Hiszpanii. Kibice OPANOWALI Sewillę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE