Robert i Anna Lewandowscy muszą bardzo uważać. Mydlili włosy, a potem wylało się na nich wiadro pomyj

2021-06-09 12:38 mil
Anna Lewandowska
Autor: SE Anna Lewandowska

Euro 2021 jest już za pasem! Reprezentacja Polski podczas tej imprezy będzie rywalizowała o wyjście z grupy w dużej mierze opierając się na swoim liderze i największej gwieździe zespołu - Robercie Lewandowskim. Ale piłkarz musi spoglądać także w kierunku pozasportowych aktywności związanych z mistrzostwami Europy. Wraz ze swoją żoną Anną doświadczył już, że obszar ten wcale nie należy do najłatwiejszych.

Zobacz też: Ta decyzja Sousy wywołała ogromne KONTROWERSJE. Selekcjoner wyjawił OKRUTNĄ prawdę, może zrobić się gorąco

Za nami już dwa sparingi reprezentacji Polski w przygotowaniach do startu w Euro 2021. Oba zremisowane - 1:1 z Rosją we Wrocławiu oraz 2:2 z Islandią w Poznaniu. W tej pierwszej potyczce nie wystąpił Robert Lewandowski, natomiast w drugiej już tak, ale jednak nie trafił do siatki rywali. Tymczasem wszyscy kibice "Biało-czerwonych" na gwiazdę Bayernu Monachium bardzo mocno liczą. Kto jak nie Piłkarz Roku 2020 FIFA ma poprowadzić reprezentację do sukcesu w nadchodzących mistrzostwach? Robert Lewandowski to jednak persona na tyle istotna pod wieloma względami, że jego aktywność nie ogranicza się tylko do gry na zielonym boisku. "Lewy" bierze również udział w wielu akcjach sponsorskich, a to samo można powiedzieć o jego żonie Annie, która jak zawsze mocno go wspiera.

Plusy i minusy

Ten obszar niesie ze sobą korzyści, ale i zagrożenia. Lewandowscy z pewnością doskonale pamiętają sytuację, gdy zaangażowali się w reklamę szamponu, a potem m.in. z tego powodu wylało się na nich wiadro pomyj. To nie było nic przyjemnego... Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Zobacz też: Grzegorz Krychowiak zebrał po uszach za grę dla Polski, a jego piękna Celia paradowała jak gdyby nigdy nic. Rozpaliła OGIEŃ

Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze