Wojciech Kowalczyk

i

Autor: SE Wojciech Kowalczyk

Wieczorem Wojciech Kowalczyk znowu nie brał jeńców. Najpierw ruszył jak husaria na Bońka, a później nabijał się do oporu

2021-06-18 7:12

Wojciech Kowalczyk to postać z pewnością nietuzinkowa. Były reprezentant Polski od lat uchodzi za eksperta przy okazji spotkań biało-czerwonych. Turniej taki jaki Euro 2020 to dla niego doskonała okazja, by popisać się swoją wiedzą. Jednocześnie "Kowal" przyzwyczaił już kibiców, że nie przebiera w środkach i słowach. Na trochę przed meczem Polska - Hiszpania wziął na celownik Zbigniewa Bońka, a jego show w internecie potrwało ładnych kilka godzin!

Wojciech Kowalczyk przyzwyczaił już chyba wszystkich zainteresowanych piłką nożną do swoich wyrazistych opinii. Zazwyczaj "Kowal" wygłasza je na Twitterze, gdzie zgromadził już spore grono obserwujących. Słowa byłego reprezentanta Polski często robią furorę w sieci i nie inaczej było w przypadku ocen wyrażanych na kilkadziesiąt godzin przed meczem Polska - Hiszpania na Euro 2020. Tym razem przez ładnych kilka godzin Kowalczyk docinał reprezentantom naszego kraju i Zbigniewowi Bońkowi. Zaczęło się dość niewinnie, ale z godziny na godzinę sytuacja stawała się coraz ciekawsza. Znany z występów w Legii Warszawa Kowalczyk postanowił przedstawić swoje zarzuty pod adresem Bońka. "Niestety, ale konferencje i wypowiedzi Bońka są na takim samym poziomie jak gra reprezentacji za kadencji Sousy" - zabrał głos, by za chwilę pojechać już z grubej rury. "Panie prezesie, czy to prawda, że kazaliście jako UEFA dograć mecz Dania - Finalandia?" - nawiązał do dramatycznych wydarzeń z Euro.

Zobacz: Sylwia Dekiert wreszcie przerwała milczenie. Szczere wyznanie o dzieciach [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021?

Wojciech Kowalczyk Twitter. Oberwało się Bońkowi

Zbigniew Boniek odpowiedział na jeden z wpisów Wojciecha Kowalczyka, również wbijając szpilkę byłemu kadrowiczowi. "Może i masz rację… na razie. Mówienie jest dużo łatwiejsze niż granie Wojtek, nie pamiętam żebyś z Reprezentacją zawiózł nas na jakąś poważną imprezę… nigdy. Ps. O olimpiadzie i piłce młodzieżowej nie zapomniałem, ale to nic nie ma wspólnego z poważną piłką. Baw się dobrze" - postanowił napisać prezes PZPN. "Z prezesem mógłbym się zgodzić co do poważnej piłki, ale takie są przepisy i my je wykorzystaliśmy na IO. Selekcjoner też powinien być poważny a to nie ja sp********em z roboty. Razem z Bońkiem mamy tyle samo występów na Euro, a on grał w poważną piłkę" - dolał oliwy do ognia Wojciech Kowalczyk, który nie zatrzymywał się w zasadzie do wieczora!

Sprawdź: Te SEKSBOMBY życzą Polakom klęski w Sewilli! Zobacz ZDJĘCIA hiszpańskich WAGs

“Mam w d… piłkę nożną”. Polacy są wściekli. 10 powodów, żeby nie oglądać meczów reprezentacji. Komentery [WIDEO]

Kowalczyk ostro o reprezentacji Polski

Rzecz jasna Wojciech Kowalczyk na celownik wziął także reprezentantów naszego kraju, którzy w pierwszym meczu na Euro 2020 zdecydowanie zawiedli, przegrywając ze Słowacją 1:2. Nawiązywał przy tym do zmiany na stanowisku selekcjonera biało-czerwonych. "Fajna ta Ukraina, ale ekipa Brzęczka ich ograła nie tak dawno i grali wszyscy" - pisał między innymi. "W nowoczesnej piłce nożnej chodzi o tempo gry, stwarzanie sytuacji i to się ogląda przyjemnie jak mecz Dania-Belgia, a nie rozmowy o jednym rzucie rożnym" - dodał "Kowal". "Brzęczek został zwolniony,bo jego reprezentacja na tle Włochów i Holandii tragicznie wyglądała" - w sarkastycznym tonie zakończył dzień na Twitterze Wojciech Kowalczyk.

Sprawdź: Półnaga Marcelina Ziętek pokazała, jak ogląda Polaków. Jedyny widok, jaki może ucieszyć kibiców, gorące ZDJĘCIE

Najnowsze