Dariusz Szpakowski

i

Autor: SE Dariusz Szpakowski

Wiemy, kto skomentuje finał Euro 2020! Kto zastąpi Dariusza Szpakowskiego?

2021-07-09 15:10

Dariusz Szpakowski nie dostanie szansy skomentowania meczu finałowego między Włochami a Anglii na Euro 2020. Szef redakcji sportowej TVP - Marek Szkolnikowski, poinformował na swoim Twitterze, że legendarny dziennikarz zostanie zastąpiony przez kogoś innego. Wiemy, kto ma skomentować ostatnie spotkanie czempionatu Europy i czemu Szpakowskiego zabraknie. Cała prawda wyszła na jaw, nie da się ukryć, że decyzja szefa telewzji mogła być tylko jedna.

Dariusz Szpakowski nie dostanie do komentowania finału mistrzostw Europy. Szef sportowej redakcji telewizji publicznej - Marek Szkolnikowski poinformował na swoim Twitterze o tym, czemu Szpakowski nie poprowadzi finału imprezy. Wiemy, kto skomentuje mecz finałowy, ten wybór powinien spodobać się kibicom w całej Polsce.

Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020! Jego szef się wygadał, zdradził mocne powody

Dariusz Szpakowski był szykowany na finał. Marek Szkolnikowski chciał, aby poprowadził finał

Jeszcze kilka dni temu Marek Szkolnikowski mówił, że Dariusz Szpakowski jest idealnym kandydatem na relacjonowanie meczu finałowego między Anglikami a Włochami na Wembley. Szef sportowej redakcji TVP wskazywał, że bardzo ceni sobie pracę dziennikarza i mimo jego wad, wie, że będzie prezentował się bardzo dobrze.

– Dariusz Szpakowski jest legendą telewizji. Gdy ktoś słyszy jego głos, to wie, że dzieje się coś ważnego. To nie jest tak, że nie widzę żadnych mankamentów. Dostrzegam oczywiście pewien regres formy, ale to naturalne, biorąc pod uwagę wiek i czas spędzony na wielkiej scenie.

Ostatecznie jednak do skomentowania finału przez Szpakowskiego nie dojdzie. Komentator miał uskarżać się na słabsze samopoczucie i problemy zdrowotne, które sprawiły, że ma nie być w stanie poprowadzić tak ważnego meczu.

Grzegorz Łomacz spojrzał do plecaka i się wystraszył. Okazało się, że rozmiar nie ma znaczenia, to go dużo nauczyło

Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze

Szkolnikowski poinformował o finale. Szpakowski wróci na igrzyska olimpijskie

Marek Szkolnikowski przyznał, że decyzją redakcji TVP Sport, doświadczony dziennikarz powróci do pracy dopiero w trakcie igrzysk olimpijskich. 

Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału. Rozmawialiśmy i uznaliśmy, że to będzie najlepsze rozwiązanie dla drużyny TVP Sport. Ostatnie tygodnie były dla Darka bardzo trudne emocjonalnie i potrzeba spokoju. Na mikrofonie słyszymy się na wioślarstwie i kajakarstwie podczas Igrzysk - napisał szef TVP Sport

Ostatecznie, finał między Włochami a Anglią ma poprowadzić Mateusz Borek.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze