Dariusz Szpakowski

i

Autor: SE Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020! Jego szef się wygadał, zdradził mocne powody

2021-07-09 10:51

Zapadła decyzja w sprawie Dariusza Szpakowskiego i jego komentarza podczas finału Euro 2020. Niestety, zgodnie z plotkami dziennikarz TVP jednak nie zasiądzie za mikrofonem na Wembley. Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport poinformował, jak będzie wyglądała przyszłość legendarnego komentatora. O wszystkim napisał na Twitterze.

Zapadła oficjalna decyzja w sprawie finału piłkarskich mistrzostw Europy. Na antenie TVP mecz miał skomentować Dariusz Szpakowski - takie informacje pojawiały się od początku turnieju. W trakcie imprezy Dariusz Szpakowski był jednak regularnie mocno krytykowany. Kibice napierali na szefa TVP Sport, Marka Szkolnikowskiego, by ten zdecydował się na oddanie najważniejszego spotkania turnieju komuś innemu. W piątek, 9 lipca ogłoszono oficjalną decyzję.

Tak skończył się romantyczny wypad Roberta Lewandowskiego z Anią! Finał mógł być jeden, wszystko jest na wideo

Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020

Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020, ale nie kończy jeszcze przygody z mikrofonem. Marek Szkolnikowski poinformował, że legendarny komentator zasiądzie na mikrofonie przy okazji zmagań we wioślarstwie i kajakarstwie na Igrzyskach Olimpijskich.

- Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału. Rozmawialiśmy i uznaliśmy, że to będzie najlepsze rozwiązanie dla drużyny TVP Sport. Ostatnie tygodnie były dla Darka bardzo trudne emocjonalnie i potrzeba spokoju. Na mikrofonie słyszymy się na wioślarstwie i kajakarstwie podczas Igrzysk - pisał na Twitterze dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski.

BITWA o władzę w PZPN. Marek Koźmiński: Polityka DZIELI naszą piłkę. To mnie PRZERAŻA [WYWIAD]

Lewandowski grał z kibicami w piłkę na ulicy
Sonda
Czy Dariusz Szpakowski powinien skomentować finał Euro 2020?
Najnowsze