Robert i Anna Lewandowscy

i

Autor: Instagram Robert i Anna Lewandowscy

Tak skończył się romantyczy wypad Roberta Lewandowskiego z Anią! Finał mógł być jeden, wszystko jest na wideo

2021-07-09 7:54

Robert Lewandowski ładuje baterie po ciężkim sezonie! Zasuwający cały rok piłkarz ma chwilę dla siebie i swojej ukochanej. Razem z Anią wybrali się na wspólny wyjazd do San Pantaleo na Sardynię. Romantyczny wyjazd na Szmaragdowe Wybrzeże mógł się skończyć tylko w jeden sposób. Wymowne wideo pojawiło się na Instagramie trenerki fitness. Nikogo nie powinno to dziwić!

Już niedługo ruszą najlepsze ligi świata. Najlepsi piłkarze korzystają jeszcze z ostatnich chwil wolnego, by w pełni naładować baterie na kolejny wyczerpujący sezon. Z urlopu korzysta jeszcze Robert Lewandowski, który razem z żoną Anią wybrał się na uroczy wyjazd na Sardynię. Para wzięła kilka dni wolnego. - Rodzice na wakacjach. Kilka dni dla siebie - pisała na Instagramie Anna Lewandowska. Nie brakowało romantycznych wspólnych chwil i czułych wpisów. Miłość rozkwita! I to mimo coraz większego stażu rodzinnego Lewandowskich. Ci nie zapominają o najważniejszym - o swoim gorącym uczuciu.

Dariusz Szpakowski przeżyje wielki ból?! Przełomowa decyzja TVP w jego sprawie ma być o krok

Lewandowscy na romantycznym wypadzie. Taki musiał być finał

- Poza tym, że go kocham to nawet całkiem go lubię. Czas na wino z moim ziomkiem - pisała Lewandowska pod wspólnym zdjęciem. Para nie ukrywała uczuć, gorąco się całując na jednej z fotografii. Romantyczny wyjazd na piękną wyspę mógł skończyć się w jeden sposób. Lewandowska opublikowała na Instagramie wideo z późnego wieczora, gdy Lewandowski był otoczony przez kilkanaście osób.

Piłkarz po prostu nie mógł odmówić tego, by nie pokopać piłki z miejscowymi i turystami. Bawił się przy tym znakomicie! Głośne okrzyki, gdy założył tzw. "siatkę" jednemu z chłopców musiała usłyszeć cała Sardynia!

Anna Lewandowska wyznała prawdę o swoim wyglądzie! Jaka ona jest? Sprawdź szczegóły w galerii poniżej!

Lewandowski grał z kibicami w piłkę na ulicy

Robert Lewandowski - miniony sezon

Robert Lewandowski może zaliczyć miniony sezon do udanych. Najlepiej poszło mu w Bundeslidze, gdzie wyśrubował niesamowity rekord, bijąc wyczyn Gerda Muellera sprzed niemal pół wieku. Nieco gorzej poszło mu z reprezentacją Polski na Euro 2020. Biało-czerwoni odpadli już w fazie grupowej. Piłkarz nie ukrywał rozgoryczenia i smutku z tego powodu.

Wyszło na jaw, ile Robert Lewandowski zarabiał na początku kariery. Dokładna kwota, nie uwierzycie!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze