WYGIMNASTYKOWANA dziennikarka TVP ubarwia Euro! Kibice są nią zachwyceni

2021-06-23 16:08
Agata Bachanek
Autor: instagram.com/ agatabachanek

Agata Bachanek to prawdziwa piękność sportowej redakcji TVP! Gwiazda telewizji zyskała uwielbienie męskiej części widowni telewizji w trakcie Euro 2020, a jej zdjęcia powalają. Nie da się ukryć, że dziennikarka może się pochwalić prawdziwie zjawiskową urodą, którą ochoczo pokazuje na swoich mediach społecznościowych. Jej zdjęcia powalają i odbierają mowę, nie da się ukryć, że dziennikarka jest prawdziwą ikoną kobiecego piękna.

Agata Bachanek stała się prawdziwą gwiazdą redakcji sportowej TVP. Dziennikarka, która pojawia się w studiu meczowym w trakcie meczów mistrzostw Europy, zyskała sobie wielkie grono zwolenników, którzy nie mogą przejść obojętnie obok takiej piękności. Jej gorące zdjęcia rozpalą niejednego fana piłki nożnej. Trzeba przyznać, że pracownica telewizji publicznej ma się czym pochwalić.

Agata Bachanek podbija serca kibiców. Gorące zdjęcia dziennikarki TVP

O tym, że w redakcji sportowej TVP pracują piękności, wiemy nie od dziś. Wielką uwagę kibiców w trakcie mistrzostw Europy przykuła jej koleżanka z pracy, Sylwia Dekiert, która uwielbia pojawiać się w bardzo kunsztownych kreacjach. Jej młodsza koleżanka z redakcji - Agata Bachanek, także ma się czym pochwalić, a jej uroda jest niezwykle zjawiskowa. Okazuje się, że redaktorka redakcji sportowej telewizji publicznej uwielbia się pokazywać w mediach społecznościowych i ma bardzo ciekawy życiorys, który skrywa wiele tajemnic. Malo kto wie, że uwielbiana żurnalistka była bliska zrobienia sportowej kariery! Jej fotografie rozpalą niejednego fana piłki nożnej, który zapłonie od takich widoków. Aby zobaczyć gorące zdjęcia gwiazdy TVP, Agaty Bachanek, przejdź do galerii poniżej.

Zobacz także: Adam Małysz powiedział o wyniku meczu Polaków ze Szwecją! Mistrz nie ma wątpliwości, jasne stanowisko

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE