David Beckham

i

Autor: Instagram David Beckham

Zaledwie 46-letni David Beckham dziadkiem? Widać ciążowy brzuszek u narzeczonej jego syna

2021-06-29 20:25

Cały piłkarski świat zwrócił oczy na stadion Wembley w Londynie. W hitowym starciu 1/8 finału Euro 2020 Anglicy mierzyli się z Niemcami. Na trybunach nie zabrakło gwiazd i legend z Wysp Brytyjskich. Wśród nich byli siedzący obok siebie Ed Sheeran i David Beckham. Brytyjskie media żyją jednak plotkami. Zaledwie 46-letni były piłkarz "Synów Albionu" może zostać... dziadkiem? U narzeczonej jego syna widać już pokaźny ciążowy brzuszek! Niestety, prawda jest inna.

David Beckham to prawdziwa legenda światowego futbolu. "Becksa" kojarzą wszyscy, nie tylko ci zainteresowani sportem czy piłką nożną. Były angielski piłkarz jest celebrytą, biznesmenem i szczęśliwym mężem i ojcem. :ada moment do listy swoich zadań dołączy także... rolę dziadka? Razem z Victorią będą mogli cieszyć się z nowego, malutkiego członka rodziny? Tak twierdzą brytyjskie tabloidy, które dopatrzyły się ciążowego brzuszka u narzeczonej jednego z ich synów, Brooklyna. Jaka jest prawda?

David Beckham zostanie dziadkiem?

Portal HelloMagazine.com zwraca uwagę na najnowsze zdjęcia narzeczonej ich syna. Nicola Peltz opublikowała nowe zdjęcia na Instagramie. Na pierwszym z nich widać duży brzuszek, a w komentarzach posypały się gratulacje. Peltz zakończyła zdjęcia do nowej produkcji "Lola James", której jest nie tylko gwiazdą, ale i reżyserem! Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia z brzuszkiem to tylko żart aktorki!

 Zobacz zdjęcie z ciążowym brzuszkiem w galerii poniżej!

David Beckham, jak zwykle niesamowicie elegancki, był widziany na trybunach podczas meczu Euro 2020 Anglia - Niemcy. U jego boku siedział inny gwiazdor, Ed Sheeran. Oprócz nich na legendarnym Wembley zasiadło około 40 tysięcy kibiców.

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze