Zapłakana partnerka Christiana Eriksena weszła na murawę. Od tych obrazków pęka serce [ZDJĘCIA]

2021-06-12 19:27
Christian Eriksen reanimacja
Autor: AP Christian Eriksen reanimacja

W trakcie meczu Dania - Finlandia w ramach Euro 2021 doszło do dramatycznej sytuacji. Jeden z najpopularniejszych piłkarzy duńskiego zespołu, Chrisitan Eriksen, bez kontaktu z przeciwnikiem upadł na murawę i natychmiastowo przystąpili do niego medycy rozpoczynając akcję reanimacyjną. Na murawie pojawiła się także partnerka życiowa piłkarza, Sabrina Kvist Jensen, która wobec dramatu tonęła we łzach.

Była końcówka pierwszej połowy w meczu Dania - Finlandia w ramach mistrzostw Europy, kiedy zupełnie bez kontaktu z przeciwnikiem na murawę upadł jeden z najważniejszych piłkarzy pierwszej z wymienionych ekip, Christian Eriksen. Reakcja zgromadzonych wokół pomocnika pozostałych zawodników była jednoznaczna. Graczowi stało się coś bardzo niedobrego. Natychmiastowo do akcji reanimacji przystąpiły służby medyczne walcząc o to, aby zawodnik Interu Mediolan zachował życie.

Gdy medycy wciąż ratowali duńskiego piłkarza, na murawie po drugiej stronie pojawiła się partnerka życiowa poszkodowanego, Sabrina Kvist Jensen. Mężczyzna tworzy z nią związek od dziewięciu lat, a owocem ich miłości jest jedno dziecko. Do roztrzęsionej i całkowicie zapłakanej kobiety natychmiastowo przystąpili pozostali liderzy reprezentacji Danii - bramkarz Kasper Schmeichel oraz obrońca Simon Kjaer. Starali się ją nieco uspokoić choć wiadomo, jak trudnym było to wyzwaniem...

W tej dramatycznej sytuacji kobiecie pozostało tylko tak jak wszystkim innym oczekiwać na wieści od zespołu medyków, który natychmiast rozpoczął walkę o przywrócenie funkcji życiowych Christiana Eriksena.

Raport z Sopotu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze