Zbigniew Boniek w Opalenicy

i

Autor: Paweł Jaskółka Zbigniew Boniek jest już na zgrupowaniu reprezentacji w Opalenicy

Zbigniew Boniek zabrał głos po odpadnięciu Polski z Euro! Bezpośrednia zapowiedź odejścia

2021-06-23 20:41

Reprezentacja Polski musiała wygrać swój ostatni mecze na Euro 2020, aby awansować do fazy pucharowej tegorocznych mistrzostw Europy, jednak na Gazprom Arenie to Szwedzi okazali się lepsi, pokonując Polskę 3:2. Dla Biało-czerwonych taki wynik oznacza zajęcie ostatniego miejsca w grupie E i odpadnięcie z Euro. Ostatnią porażkę piłkarzy Paulo Sousy oraz pożegnanie się z mistrzostwami Europy skomentował również Zbigniew Boniek.

Powiedzieć, że reprezentacja Polski nie poradziła sobie w fazie grupowej Euro 2020 tak, jak powinna, to jakby nie powiedzieć nic. Piłkarze prowadzeni przez trenera Paulo Sousę przed ostatnim meczem w fazie grupowej znaleźli się w dramatycznej sytuacji i tylko zwycięstwo ze Szwecją w Petersburgu mogło zapewnić im awans do 1/8 finału tegorocznych mistrzostw Europy. Tak się jednak nie stało i Biało-czerwoni nie tylko przegrali z kadrą "Trzech Koron", ale także odpadli z Euro i kolejne mecze na turnieju obejrzą już wyłącznie w zaciszu swoich domów. Ostatni mecz reprezentacji Polski oraz to, że piłkarze Paulo Sousy nie przeszli do kolejnej fazy rozgrywek skomentował również Zbigniew Boniek, który mógł zaciekawić internautów swoich wpisem. 

Zbigniew Boniek skomentował porażkę Polaków na Euro

- Dziękuje wszystkim Za rok następna wielka impreza, zróbcie wszystko, żeby na niej - napisał na Twitterze tuż po ostatnim gwizdku Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Szczególnie ostatni fragment wpisu Zbigniewa Bońka mógł zainteresować internautów. Kadencja Zbigniewa Bońka upłynie w kolejnych miesiącach, dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej użył słowa "zróbcie". W sierpniu tego roku odbędą się bowiem wybory na stanowisko, które do tej pory piastuje Zbigniew Boniek. 

Anna Lewandowska przemierzyła tysiące kilometrów, żeby być przy mężu. Pozowała, gdy wydarzył się DRAMAT

Jan Tomaszewski po meczu Polska-Hiszpania
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze