Super Miss Euro! Wybieramy najpiękniejszą kibickę z Polski. Atrakcyjne nagrody!

i

Autor: SE Super Miss Euro! Wybieramy najpiękniejszą kibickę z Polski. Atrakcyjne nagrody!

Zgłoś swoją dziewczynę na Miss Euro! Czekają sława i atrakcyjne nagrody

2021-05-28 17:06

Każdy turniej reprezentacyjny oznacza nie tylko piłkarskie emocje, ale i mnóstwo innych ekscytujących wydarzeń. Od zawsze takie chwile kojarzą się również z wyborem najpiękniejszych kibicek. Plebiscyt na Miss Euro 2021 przygotował "Super Express". Wystarczy wyłącznie wysłać zgłoszenie, aby stanąć do rywalizacji nie tylko o popularność, ale i o gratyfikację finansową, a nawet specjalnie przygotowaną sesję zdjęciową!

Czas na emocje

Kibice reprezentacji narodowych czekali na ten moment bardzo długo. Zwykle bowiem pomiędzy największymi turniejami dla kadr - mistrzostwami świata i mistrzostwami Europy - upływają dwa lata. Tym razem jednak, oczywiście z powodu wybuchu pandemii koronawirusa, przerwa potrwała aż trzy lata. Nic zatem dziwnego, że wszyscy fani są już wytęsknieni wielkich emocji na najwyższym reprezentacyjnym poziomie. Ale mogą się one wiązać nie tylko z postawą piłkarzy na poszczególnych stadionach, ale także i innymi kwestiami!

Krycha... podziwiał Krychę!

Miss Euro

"Super Express" przygotował plebiscyt na Miss Euro. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy w prosty sposób wypełnić formularz zgłoszeniowy i od razu przystępuje się do rywalizacji!

ZGŁOŚ SIĘ W TYM MIEJSCU!

Nagrody

I MIEJSCE ☞ 2000 zł i oraz sesja zdjęciowa w Super ExpressieII MIEJSCE ☞ 1000 złIII MIEJSCE ☞ 500 zł

Czekamy na zdjęcia!

Oczekujemy oczywiście zdjęć w barwach reprezentacji Polski! Gdy już je otrzymamy po przystąpieniu do konkursu, wówczas pozostaje już tylko wybrać najpiękniejsze kibicki w głosowaniu i poczekać na ogłoszenie wyników. Z cała pewnością byłby to dodatkowy powód do emocjonowania się nadchodzącymi mistrzostwami Europy!

"Biało-czerwoni" rozpoczną rywalizację na Euro 2021 już w poniedziałek, 14 czerwca o godzinie 18:00. Wówczas zmierzą się w Petersburgu z reprezentacją Słowacji. I będą faworytami!

Piotr Zieliński zostanie ojcem. W piątek tylko jeden trening reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze