Charleroi - Lech TV TRANSMISJA. Liga Europy: Charleroi - Lech STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać Charleroi - Lech NA ŻYWO w TV Na jakim programie 1.10.2020

2020-10-01 18:42 PFK
Lech Poznań
Autor: Cyfra Sport Lech Poznań

Charleroi - Lech Poznań STREAM ONLINE NA ŻYWO Liga Europy: Charleroi - Lech TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Charleroi - Lech w TV Na jakim programie mecz Charleroi - Lech STREAM LIVE w INTERNECIE. Piłkarze Lecha wybornie spisują się w eliminacjach Ligi Europy. Do tej pory wicemistrzowie Polski nie stracili jeszcze gola. Odprawili kolejno: Valmieras 3:0 (I runda), Hammarby 3:0 (II runda), Apollon Limassol 5:0 (III runda). Teraz "Kolejorz" w IV rundzie będzie rywalizował z Charleroi. To aktualny lider ligi belgijskiej, który w tym sezonie wygrał sześć meczów z rzędu w lidze, a ostatnio zanotował remis z najsłabszym zespołem. Czy poznańska drużyna poradzi sobie i wywalczy awans do fazy grupowej Ligi Europy? Gdzie obejrzeć Charleroi - Lech TV NA ŻYWO Na którym kanale Charleroi - Lech LIVE STREAM ONLINE.

Charleroi - Lech STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Charleroi - Lech TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Jak szanse Lecha w starciu z Charleroi ocenia Jakub Moder, pomocnik poznańskiej drużyny? - Przed nami duża szansa - powiedział w rozmowie z "Super Expressem". - Ostatnie mecze w pucharach dobrze się układały. Wyniki pokazują, że jesteśmy mocni. Belgowie to silny zespół, ale też na pewno nas analizują i myślę, że mogą się obawiać. Pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę, strzeliliśmy 11 goli, nie tracąc żadnego. Do Belgii jedziemy po zwycięstwo. Szczególnie po meczu na Cyprze nabraliśmy pewności siebie. Nie stawiano nas w roli faworyta, podkreślano, że rywal to mocny zespół, ale my też mieliśmy swoje analizy. Wszystkie ich mocne strony przykryliśmy nasza grą i skończyło się 5:0. Jesteśmy podbudowani i powtórzę: jedziemy wyłącznie po awans - zaznaczył reprezentant Polski. A to przed zawodami powiedział nam Włodzimierz Lubański, legendarny napastnik drużyny narodowej: - Charleroi dobrze gra, złapali formę, mają do siebie dużo zaufania. To zespół, który posiada w swoich szeregach kilku bardzo dobrych, doświadczonych zawodników. Trener tchnął w ten zespół entuzjazm. A szanse oceniam po równo. To nie jest tak, że jedna czy druga drużyna jest zdecydowanym faworytem - stwierdził Lubański. Gdzie obejrzeć mecz Charleroi - Lech czytaj poniżej.

Charleroi - Lech TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Charleroi - Lech w IV rundzie eliminacji Ligi Europy zostanie rozegrany w czwartek 1 października. Początek spotkania Charleroi - Lech o godzinie 19. Transmisję z meczu Charleroi - Lech pokaże Polsat Sport. Stream online z meczu Charleroi - Lech dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze