DRAMATYCZNY faul w Lidze Europy! Mógł mu POGRUCHOTAĆ głowę, coś okropnego [WIDEO]

2021-03-19 7:21 md
Dramatyczny faul w Lidze Europy
Autor: Twitter Dramatyczny faul w Lidze Europy

W czwartkowy wieczór odbyły się rewanżowe mecze 1/8 finału Ligi Europy. Do grona niespodzianek należy zakwalifikować awans Slavii Praga, która zwyciężyła na wyjeździe 2:0 z Glasgow Rangers. Szkoci długo jednak walczyli o wyrównanie i nie przebierali w środkach. Dobitnie pokozało to zagranie Kemara Roofe'a, zawodnika zespołu z Wysp Brytyjskich, który potraktował golkipera przyjezdnych, Ondreja Kolara, w sposób absolutnie okropny.

Po pierwszym pojedynku w Czechach, faworytami do awansu byli Szkoci. Raz, że są bardziej renomowaną ekipą w Europie, a dwa, że udało im się wywieźć cenny remis wyjazdowy 1:1. Prażanie nic sobie jednak z tego nie zrobili i w Glasgow zagrali całkowicie bez kompleksów. Opłaciło im się to, ponieważ Rangersi nie odnaleźli drogi do ich bramki, a sami Czesi trafili dwukrotnie. W efekcie zameldowali się w ćwierćfinale Ligi Europy, co dla zespołu reprezentującego ligę czeską jest naprawdę znakomitym wynikiem.

Anna Lewandowska i teściowa

Ta swoista wojna o awans została jednak okupiona kontuzjami. W drugiej połowie zawodnik Rangersów, Roofe, ruszył do piłki posłanej pomiędzy niego a bramkarza Slavii, Kolara. Zawodnik gospodarzy tak bardzo chciał zagarnąć futbolówkę za wszelką cenę, że stracił kontrolę nad swoimi ruchami i w stylu zawodnika wschodnich sztuk walki powalił na ziemię praskiego golkipera. Sędzia nie miał żadnego wyjścia - musiał wyciągnąć czerwony kartonik i wyrzucić antybohatera tego zajścia z boiska, co też uczynił.

Jeżeli Kolar mówił przed meczem, że ewentualny awans będzie trzeba okupić wielkim poświęceniem, to z pewnością nie sądził, że wszystko wyjdzie tak dosłownie. Teraz pozostaje jedynie trzymać kciuki za zdrowie czeskiego piłkarza, co też z pewnością czyni sam winowajca, któremu walka o piłkę tak mocno przesłoniła wzgląd na rywala.

Wyciekły PRAWDZIWE zarobki Roberta Lewandowskiego. Kwota POWALA | Futbologia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze