Angel Rodado

Autor: Cyfrasport Angel Rodado

Liga Europy UEFA

Wisła Kraków gra dalej! Llapi było za słabe, dwie bramki "Białej Gwiazdy" (ZAPIS RELACJI)

2024-07-18 18:02

Wisła Kraków awansowała do II rundy eliminacji Ligi Europa! Drużyna zdobywców Pucharu Polski wygrała na wyjeździe z kosowskim FC Llapi i ma awans do kolejnej rundy Ligi Europy! "Biała Gwiazda" zmagała się nie tylko z mocnym przeciwnikiem, ale także z pogodą, która była nieznośna. Na całe szczęście, mamy awans polskiej drużyny!

FC Llapi - Wisła Kraków 1:2

bramki: Tahiri 74'- Rodado 59', Kiakos 90'

kartki: Blakqori, Gashijan Kasniqi - Uryga

FC Llapi: Avdyli - Emini, Useini (Tahiri 64'), Krasniqi, Blakqori - Musolli, Namani (Veliu 74'), Baftiu - Gashijan (Hassani 74'), Januzi (Cernaverni 64'), Maliqi (Ahmeti 64')

Wisła Kraków: Chichkan - Mikulec, Colley, Uryga, Jaroch -  Carbo Bellapart, Sapała (Gogol 60'), Młyński (Kiakos 60'), Sukiennicki (Starzyński 87'), Baena Perez (Kutwa 79') - Rodado

FC Llapi - Wisła Kraków

Witamy w relacji na żywo. Już za chwilę początek emocji!

1'

Zaczynamy!

1'

Młyński wychodził na pozycję, ale sędzia przerwał akcję.

2'

Rodado szuka akcji, ale piłkarz Wisły na spalonym.

6'

Gashijan upada w polu karnym i próbuje wymusić rzut karny dla gospodarzy! Sędzia jednak nie daje wiary w tą symulację

8'

TO BYŁA DOBRA AKCJA WISŁY! SUKIENNICKI PRÓBUJE STRZAŁEM W ŚRODEK BRAMKI, ALE BYŁ ON ZA SŁABY! AKCJA JEDNAK BARDZO DOBRA!

14'

To była dobra akcja Wisły Kraków! Swojej sytuacji szukał Rodado, a sytuację próbował wykorzystać Młyński. Bramkarz Llapi jednak czujnie!

16'

NIESTETY!!!! SUKIENNICKI ZDOBYŁ BRAMKĘ PO PIĘKNEJ AKCJI, ALE ARBITER ODGWIZDUJE SPALONEGO! TU POWINNO BYĆ PROWADZENIE "BIAŁEJ GWIAZDY!".

18'

MIKULEC! Świetnie rozegrał to z Rodado i miał sytuację bramkową, ale bramkarz broni!

19'

ALEŻ TO BYŁA AKCJA! GASHIJAN UDERZYŁ Z CAŁEJ SIŁY, PIŁKA LECIAŁA W OKIENKO, ALE BRAMKARZ WISŁY BRONI!

21'

Mikulec szuka dośrodkowania, ale za mocno i niecelnie.

23'

Gashijan oddaje strzał, ale nie było to groźne uderzenie.

23'

Gashijan brzydko zagrywa i dostaje żółtą kartkę.

25'

Drobna przerwa w meczu na uzupełnienie płynów.

30'

Młyński dryblingiem, szuka sytuacji strzeleckiej, ale obok słupka.

32'

Mikulec szuka strzału z dobitki, ale obok słupka.

34'

Rzut rożny dla Llapi nie przyniósł groźnej sytuacji.

37'

Maliqi wykonuje rzut rożny, ale nie przynosi on niczego groźnego.

38'

Kolejny rzyt rożny dla gospodarzy. Zagrywa Gashijan, ale znowu bez bramki.

43'

Dośrodkowanie gospodarzy, ale nie było ono groźne.

45'

Sapała z rzutu wolnego po brutalnym faulu Gashijana, ale piłka wybita

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie 0:0

46'

Zaczynamy drugą połowę!

49'

Baena próbuje, ale wywalczył rzut rożny dla Wisły Kraków.

49'

Sapała wykonuje rzut rożny, ale obrona rywala wybija piłke.

53'

Colley biegnie do podania z rzutu wolnego próbuje strzelac, ale jego uderzenie nie jest celne.

59'

GOOOLL!!!! WISŁA KRAKÓW PROWADZI! RODADO DOSTAJE DOŚRODKOWANIE I KOŃCZY AKCJĘ GŁOWĄ!

62'

Rzut wolny dla Wisły Kraków. Obrońcy gispodarzy jednak wynijają.

63'

Maliqi z Llapi zmaga się z bardzo dużym bólem. Możłiwe, że zaraz będzie zmiana.

67'

Nanani prosi o pomoc medcyczną. Odczuwa wielki ból, ale na całe szczęście może kontynuować gre.

69'

ALEŻ TU BYŁO GROŹNIE! BAFTIU DOBIJA GŁÓWKĄ PO ZAGRANIU Z RZUTU ROŻNEGO, ALE SĘDZIA ODGWIZDUJE SPALONEGO! NIE MA WYRÓWNANIA!

74'

A JEDNAK GOL DLA GOSPODARZY! TAHIRI DOSTAJE DOBRE DOGRANIE I POKONUJE BRAMKARZA WISŁY!