Lech - Fiorentina

Autor: CyfraSport Lech - Fiorentina

Ale historia

Kibice Lecha Poznań nie zobaczyli gola w meczu z Fiorentiną. Niesamowita i szalona sytuacja na stadionie!

2023-04-13 21:52

Lech Poznań walczy z Fiorentiną w Lidze Konferencji Europy. "Kolejorz" może dokonać czegoś niesamowitego i awansować do półfinału tych rozgrywek. Pierwsze spotkanie nie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, ale jeszcze przed upływem pół godziny udało się doprowadzić do remisu. Wielu kibiców nie zobaczyło jednak bramki Lecha, choć byli na stadionie. Dlaczego do tego doszło?!

Lech Poznań wciąż walczy w europejskich pucharach. "Kolejorz" reprezentuje Polskę w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy. Mecz z Fiorentiną nie rozpoczął się dobrze dla gospodarzy, którzy już po kilku minutach przegrywali 0:1. To trafienie fani przy Bułgarskiej zobaczyli, ale gol na 1:1 został przez wielu pominięty. Kibice nadrobili go dopiero podczas powtórki na telebimie po chwili.

Relacja na żywo z meczu Lech - Fiorentina

Lech - Fiorentina: Kibice na stadionie nie zobaczyli bramki!

Fani piłki nożnej doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak zagorzałymi kibicami są fani "Kolejorza". Jednym z ich znaków rozpoznawczych jest tzw. "do the Poznań" (z ang. "robić Poznań). Co to oznacza?

Kibice Lecha Poznań odwracają się plecami do płyty boiska i trzymając się za ramiona zaczynają skakać. Cały stadion zaczął to robić w 19 minucie i 22 sekundzie. Z tego powodu gol dla "Kolejorza" został przegapiony przez większość fanów.

- Uroczy był ten ryk kibiców po powtórce na telebimie, bo w trakcie gola robili "Poznan" i byli obróceni plecami do bramki. Ale dziwne uczucie, gdy siedzisz na takim kolosie i cały trzęsie się od skakania 40 tys. ludzi - napisał na Twitterze dziennikarz "Weszło.com" Damian Smyk.

Na tę przedziwną sytuację zwrócili także uwagę komentatorzy TVP Mateusz Borek i Viaplay Rafał Wolski.

Jakim wynikiem zakończy się mecz Lech Poznań - Fiorentina?