Gol w meczu Glasgow Rangers - Standard Liege

Autor: Twitter Gol w meczu Glasgow Rangers - Standard Liege

Liga Europy: Lech zagra z nimi za tydzień! Fenomenalny GOL Glasgow Rangers [WIDEO]

2020-10-22 21:43

Lech Poznań może być zadowolony po pierwszej kolejce Ligi Europy. Choć z Benfiką Lizbona wygrać się nie udało, to styl gry "Kolejorza" mógł imponować! Zadowoleni do domu wracają też kolejni przeciwnicy podopiecznych Dariusza Żurawia, Glasgow Rangers. Zwycięstwo 2:0 nad Standardem Liege przypieczętowali fenomenalną bramką.

Już w kolejny czwartek, 29 października piłkarze Lecha Poznań wybiegną na boisko w Glasgow, gdzie zmierzą się z miejscowymi Rangers. Szkoci znakomicie weszli w fazę grupową i w pierwszym meczu w grupie D pewnie pokonali Standard Liege. Zwycięstwo 2:0 zostało przypieczętowane fenomenalnym trafieniem z połowy boiska. To murowany kandydat do gola inauguracyjnej kolejki.

Lech - Benfica: Porażka Lecha to wina Darwina!

Kemar Roofe odzyskał piłkę na własnej połowie, minął kilku przeciwników i huknął na bramkę Standardu Liege z... okolic linii środkowej boiska. Zaskoczony bramkarz był źle ustawiony i nie miał szans na obronę tego strzału. Choć wyciągnął się jak struna, to po chwili musiał wstać z murawy i wyciągnąć piłkę z siatki.

Glasgow Rangers zajmuje w tabeli grupy D drugie miejsce. Liderem po pierwszej kolejce jest Benfica Lizbona, która wygrała z aktualnie trzecim Lechem Poznań 4:2. Ostatnie miejsce zajmuje Standard Liege.