Piotr Zieliński

Autor: East News/AFP

Piotr Zieliński zostanie ojcem! Wymowny gest kadrowicza po zdobyciu bramki [WIDEO]

2020-12-10 21:39

Piłkarze Napoli na zakończenie zmagań w fazie grupowej Ligi Europy zmierzyli się z Sociedad. Bohaterem włoskiej drużyny był Piotr Zieliński. Reprezentant Polski strzelił efektownego gola. Nasz kadrowicz w wyjątkowy sposób celebrował to trafienie. Po zdobyciu bramki wykonał bowiem wymowny gest. Niebawem zostanie tatą.

To właśnie po strzale polskiego pomocnika Napoli objęło prowadzenie w pierwszej połowie. W 35. minucie gospodarze wykonywali rzut różny. As drużyny narodowej przyjął piłkę na klatkę piersiową, a następnie od razu uderzył zza pola karnego. Piłka po jego uderzeniu wpadła do siatki Sociedad. Bramkarz rywali był bezradny w tej sytuacji. To było bardzo efektowna bramka naszego rodaka. Po jej zdobyciu pobiegł po piłkę i włożył ją pod koszulkę. W ten oryginalny sposób podzielił się radosną nowiną, że niebawem zostanie ojcem. W czerwcu ubiegłego roku Zieliński ożenił się z Laurą Słowik, z którą w związku jest od siedmiu lat. Ślub odbył się w jego rodzinnych Ząbkowicach Śląskich. Jego żona w mediach społecznościowych potwierdziła, że jest w ciąży.

Kontuzja polskiego bramkarza! Czeka go dłuższa przerwa w występach

"Zielek" zapisał się także w historii Napoli. Był to bowiem pierwszy gol na stadionie, który od niedawna nosi nazwę imienia Diego Maradony. Wprawdzie Napoli zremisowało 1:1 z Sociedad, to ten wynik zapewnił włoskiej drużynie pierwsze miejsce w grupie i awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Na drugiej pozycji skończył rozgrywki właśnie Real Sociedad, który również zapewnił sobie przepustkę do kolejnej fazy rozgrywek. Alkmaar i Rijeka żegnają się z pucharami.

Celia Krychowiak BEZ STANIKA chwali się TOREBKĄ za prawie milion złotych! [ZDJĘCIA]