Polska-Włochy i Polska-Holandia w TV. To już ostatnie w tym roku mecze Biało-Czerwonych

2020-11-14 13:04 Aleksandra Pawłowska
Polska reprezentacja rozegra dzisiaj mecz towarzyski z Holandią
Autor: Fot. Ola Szocik/Radio Eska Trójmiasto Polska reprezentacja rozegra dzisiaj mecz towarzyski z Holandią

Kibiców polskiej kadry w najbliższych dniach czekają podwójne sportowe emocje. Mecze z Włochami i Holandią będą już ostatnimi, które Biało-Czerwoni rozegrają w tym roku. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć transmisję?

Taśmy Kucharskiego: tak był szantażowany Robert Lewandowski

Oba spotkania podopiecznych Jerzego Brzęczka, rozegrane zostaną w ramach Ligi Europy, w której po czterech kolejkach polscy piłkarze uplasowali się na pozycji lidera.

W najbliższą niedzielę Polacy zagrają na wyjeździe z reprezentacją Włoch, która w grupie 1 Dywizji A depcze naszej drużynie po piętach. Pierwsze spotkanie obu drużyn, rozegrane na stadionie w Gdańsku, pozostawiło duży niedosyt, kończąc się bezbramkowym remisem. Tym razem to Włosi podejmować będą Polaków na Mapei Stadium w Reggio Emilii.

Trzy dni później polską kadrę czekać będzie starcie z Holandią, którą podejmować będą w Chorzowie. Po nieudanym dla Polaków pierwszym spotkaniu, które zakończyło się zwycięstwem Holendrów 1:0, Biało-Czerwoni liczą, że tym razem, grając u siebie, uda się z po raz ostatni w tym roku dostarczyć polskim kibicom powodów do świętowania.

Emisja w TV:

Liga Narodów - mecz: Włochy - Polska

niedziela 20.35 TVP 1

Liga Narodów - mecz: Polska - Holandia

środa 20.30 TVP 1

Najnowsze