Śląsk - Dundee United, wynik 1:0. Zapis relacji na żywo

2011-07-14 15:40

Śląsk Wrocław zmierzył się dziś, w czwartek 14 lipca, z Dundee United w pierwszym spotkaniu drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Europejskiej. Mecz ŚLĄSK - DUNDEE rozpoczał się we Wrocławiu o godzinie 16.45. Portal gwizdek24.pl zaprasza serdecznie do przeczytania zapisu relacji NA ŻYWO z tego wydarzenia.

18:40

90 min Koniec spotkania. Śląsk pokonuje Dundee United 1:0 po golu Voskampa.

18:39

90 min Spahić prosto w Russella

18:38

90 min Starcie Mili z Floodem, bardzo ostro jest na boisku

18:37

90 min Tym razem chciał Goodwillie, ale znów udanie Kelemen

18:36

89 min Wrzutka Russela na pole karne, ale łatwo wyłapuje ją Kelemen

18:33

87 min Zmiana w Śląsku: za Dudka wchodzi Sztylka

18:31

84 min Severin był bliski przedarcia się przez wrocławską defensywę, ale powstrzymał go Celeban

18:27

80 min Kolejny rajd Soboty, ale tym razem strzał ponad bramką

18:27

80 min Niebezpiecznie było pod bramką Śląska, ale obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo

18:23

76 min Niebezpieczne dośrodkowanie ląduje na bramce Kelemena

18:22

75 min GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Voskamp dopiero wszedł, a już strzelił gola!!! Świetna akcja Soboty!!! 1:0 dla Śląska!!!

18:20

74 min Za mocna piłka Mili w kierunku Voskampa

18:20

73 min Voskamp wchodzi na boisko za Ćwielonga

18:19

72 min Rankin jeszcze raz spróbował z dystansu, ale na szczęście znów bez powodzenia

18:17

70 min Pietrasiak mógł dopełnić swój dobry występ golem, ale nie trafił!

18:16

69 min Błąd Kelemena! Piłka minimalnie obok jego bramki! Chciał piąstkować, a nie trafił w piłkę!

18:15

68 min Kelemen trochę ryzykownie wybił piłkę na rzut rożny. To mogło zakończyć się golem

18:10

64 min Goodwillie przegrał pojedynek z Pietrasiakiem. Bardzo dobry mecz obrońcy Śląska

18:08

62 min Zmiana w Śląsku: sobota wchodzi na boisko za Gancarczyka

18:07

61 min Ależ ładne uderzenie Elsnera z dystansu! Minimalnie obok spojenia słupka z poprzeczką!

18:06

59 min Mila dośrodkowuje na głowę Elsnera, ale Słoweniec nie doszedł do piłki niestety!

18:05

58 min Socha przyłożył z dystansu, ale tylko w boczną siatkę

18:03

56 min Dosyć brutalny faul na Ćwielongu i Śląsk ma żółtą kartkę

18:01

54 min Russell głową na bramkę Kelemena, ale zdecydowanie ponad bramką

18:00

53 min Severin z dystansu, ale nie trafił na bramkę Kelemena

17:58

52 min Ćwielong faulował Douglasa i jest rzut wolny dla Dundee

17:56

50 min Diaz przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem!!!!

17:56

49 min Mila był o krok! Bramkarz Dundee pomylił się i piłkarze Śląska omal nie strzelili gola!

17:54

47 min Spahić wybiegł z piłką za linię boczną

17:53

46 min Rozpoczęli

17:33

45 min Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

17:32

45 min Spahić w trudnej sytuacji udanie powstrzymał rywala

17:31

44 min Pietrasiak przewrócony w polu karnym przez Goodwillego

17:30

43 min Znów nacierali Szkoci, ale tym razem łatwo powstrzymani przez obrońców Śląska

17:26

39 min Ach, blisko był Diaz!!! Pięknie ustawił sobie piłkę przed linią pola karnego, a potem strzelił wspaniale po ziemi. Bramkarz rywali końcami palców jednak to obronił!!!

17:24

36 min Mieliśmy mnóstwo szczęścia!!!! Socha łatwo ograny przez Goodwilliego, który był sam przed Kelemenem! Bramkarz jednak wspaniale obronił jego strzał!

17:21

34 min Strzał z dystansu Gancarczyka, ale zbyt słaby, by zaskoczyć bramkarza Dundee United

17:18

31 min Gancarczyk znów faulowany, ale tym razem żółta kartka dla Dixona

17:17

30 Znów mieliśmy sporo szczęścia. Rankin strzelił zza pola karnego i z trudnem obronił to Kelemen

17:14

27 min Gancarczyk dostał łokciem w twarz, ale sędzia niewzruszony

17:11

24 min Diaz z wolnego obok bramki

17:10

22 min Znów próbował Gancarczyk, ale nieudanie i piłkę z pięciu metrów wykopuje bramkarz Dundee

17:06

19 min Kolejna ciekawa akcja Diaza, ale tym razem nie mógł on się przebić przez obronę Dundee

17:02

16 min Mila z dystansu ponad bramką

17:01

13 min Wspaniały rajd Gancarczyka!!! Minął kilku obrońców i świetnie strzelił po długim rogu!!! Niestety, minimalnie niecelnie

16:58

10 min Ależ mieliśmy szczęście!!!!!! Wielki błąd popełnił Celeban i rywal znalazł się w świetnej sytuacji do strzelenia gola!!! Na szczęście przestrzelił

16:57

10 min Dobre podanie Mili do Diaza, ale zablokowane

16:56

8 min Świetna indywidualna akcja Diaza!!! Piłka kilkanaście centymetrów obok lewego słupka bramki Dundee.

16:52

5 min Mila z dystansu ale obok!!!

16:51

5 min Faul Elsnera i rzut wolny dla Dundee

16:51

4 min Śląsk przycisnął, ale zbyt niskie dośrodkowanie Sochy

16:50

3 min Bardzo zaciekle atakują rywali piłkarze Śląska, a Dundee wyraźnie gra z respektem

16:47

1 min Rozpoczyna Śląsk