Wojciech Szczęsny opuścił boisko, trzymając się za serce! Niepokojące sceny!

i

Autor: AP Wojciech Szczęsny opuścił boisko, trzymając się za serce! Niepokojące sceny!

Dramatyczne obrazki

Wojciech Szczęsny skomentował dramatyczne problemy z sercem! Poruszająca relacja! WIDEO

2023-04-14 0:11

Wojciech Szczęsny pod koniec pierwszej połowy meczu Juventusu Turyn ze Sportingiem Lizbona w 1/4 finału Ligi Europy nagle zaczął skarżyć się na bóle w klatce piersiowej. Kibice zamarli, kiedy stało się jasne, że ma problemy z sercem. Bramkarz reprezentacji Polski opuścił boisko i natychmiast pojechał do szpitala na badania. Jak poinformował znany włoski dziennikarz Fabrizio Romano, Szczęsny czuje się dobrze. - Martwiłem się, bo nie mogłem oddychać, ale teraz czuję się dobrze. Testy potwierdziły, że nie ma problemu - cytuje naszego bramkarza.

Wojciech Szczęsny w samej końcówce pierwszej połowy meczu Juventusu ze Sportingiem nagle zaczął trzymać się za klatkę piersiową. Niepokojące zachowanie Polaka zaalarmowało jego kolegów z drużyny. Interweniował sztab medyczny, a Szczęsny po wstępnej konsultacji został zmieniony. Według wstępnych doniesień, reprezentant Polki miał palpitacje serca. Szczęsny opuszczał boisko wyraźnie zestresowany, zalał się łzami. Pocieszał go kolega z zespołu Leonardo Bonucci.

Roztrzęsiona Marina Szczęsna STRASZNIE PŁACZE przy nowym domu! Pali papierosa za papierosem! ZDJĘCIA PAPARAZZI

Już zaraz po zejściu z boiska przeprowadzono badanie EKG w centrum medycznym Juventusu. Na szczęście dokładne testy wykazały, że z sercem Wojciecha Szczęsnego wszystko jest w porządku. Polak czuje się dobrze. - Przeprowadziliśmy badania i wszystko jest w dobrze. Martwiłem się i płakałem, bo nie mogłem oddychać, ale teraz czuję się dobrze. Testy potwierdziły, że nie ma problemu - cytuje naszego bramkarza włoski dziennikarz Fabrizio Romano. "Szczęsny miał kołatanie serca. Bezpośrednio po zmianie przeprowadzono kontrolę w stadionowym centrum medycznym (EKG): wszystko OK" — potwierdził inny reporter z Italii Romeo Agresti.

Listen on Spreaker.
Najnowsze