Wojciech Szczęsny opuścił boisko

i

Autor: Twitter / ZRZUT EKRANU Wojciech Szczęsny opuścił boisko

Niepokojące sceny!

Wojciech Szczęsny złapał się za klatkę piersiową w trakcie meczu. Opuścił boisko ze łzami w oczach! Tajemniczy problem

2023-04-13 22:09

Niepokojące informacje napływają z Turynu. Wojciech Szczęsny przedwcześnie opuścił boisko w meczu Juventus - Sporting. Polski bramkarz w pewnym momencie złapał się w okolicach klatki piersiowej. Szczęsny ze łzami w oczach opuścił murawę, a na boisku pojawił się Mattia Perin. Na razie brak nowych informacji w sprawie naszego piłkarza.

Niewielu Polaków wciąż gra w Lidze Mistrzów czy Lidze Europy. Jednym z ostatnich Biało-czerwonych na placu boju jest Wojciech Szczęsny. Jego Juventus w czwartkowym meczu "drugiej ligi" rozgrywek międzynarodowych mierzył się ze Sportingiem Lizbona. Szczęsny pojawił się oczywiście w wyjściowym składzie "Starej Damy", ale musiał opuścić boisko przedwcześnie.

Kibice Lecha Poznań nie zobaczyli gola w meczu z Fiorentiną. Niesamowita i szalona sytuacja na stadionie!

Wojciech Szczęsny opuścił boisko. Złapał się za klatkę piersiową!

Na razie brak konkretnych informacji, co dokładnie stało się Wojciechowi Szczęsnemu. Polski piłkarz opuścił murawę ze łzami w oczach. Chwilę wcześniej złapał się w polu karnym za klatkę piersiową.

- Szczęsny schodzi po tym, jak poczuł się gorzej w trakcie meczu. Poprosił o zastąpienie go po tym, jak poczuł coś (ból?) w klatce piersiowej - napisał na Twitterze Alex Milone, włoski dziennikarz Mondo Sportivo.

Wojciech Szczęsny skomentował już dramatyczne sceny. - Przeprowadziliśmy badania i wszystko jest dobrze. Martwiłem się i płakałem, bo nie mogłem oddychać, ale teraz czuję się dobrze. Testy potwierdziły, że nie ma problemu - cytuje naszego bramkarza włoski dziennikarz Fabrizio Romano.

QUIZ: Czy rozpoznasz polskich mistrzów świata?

Pytanie 1 z 12
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Listen on Spreaker.
Najnowsze