APOEL - Real, wynik 0:3. Oceny piłkarzy

2012-03-28 0:59

Rewelacja tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów, tym razem bezsilna! APOEL Nikozja przegrał u siebie w pierwszym meczu ćwierćfinałowym z wielkim Realem Madryt 0:3. Nie ma już siły, która w tej chwili mogłaby odebrać Realowi awans. Piłkarzem meczu w Nikozji okazał się Karim Benzema.

Pierwsza połowa minęła pod znakiem ciągłego naporu Realu, z którego niewiele wynikało. Najlepszą okazję zmarnował, bohater drugiej części gry, czyli wspomniany Benzema.

W drugiej połowie spotkania, zaowocowały zmiany przeprowadzone przez Jose Mourinho. Sporo ożywienia wnieśli Kaka i Marcelo. To właśnie ich zagrania zamieszały w polu karnym bezradnego APOEL-u, który był bezsilny i nie miał nic do powiedzenia w tym meczu.

Oceny piłkarzy:

APOEL: Chiotis 2; Poursaitides 1, Paulo Jorge 2, Oliveira (13. Kaka 1), Boaventura 1; Hélio Pinto 1 (Solari 1), Nuno Morais 2; Charalambide 1, Triczkowski 2, Alexandrou 1 (46. Helder Sousa 1); Aílton 1

Real Madryt: Casillas 3; Arbeloa 2, Pepe 3, Ramos 3, Coentrão 2 (64. Marcelo 4); Şahin 1 (84. Granero), Khedira 2; Özil 2, Benzema 4, Cristiano Ronaldo 3; Higuaín 2 (64. Kaka 4).